Heavymetalové legendy HELLOWEEN chystají nové studiové album, se kterým v příštím roce vyrazí na turné. Nevynechají ani Českou republiku, nový materiál přivezou v říjnu do Prahy!

12. prosince 2019
Hvězdná sestava Helloween naservírovala nedávno svým fandům opulentní živák »UNITED ALIVE« se kterým si mohou všichni fanoušci připomenout famózní, více než rok trvající, PUMPKINS UNITED WORLD TOUR.

 Baskytarista Markus Grosskopf k tomu dodává: „Bylo vskutku zábavné vytvořit show z různých nahrávek, ale s novým albem se dostaneme na vrchol! Set samozřejmě bude obsahovat i naše dobře známe klasiky – zejména hity, které jsme nemohli hrát na prvním turné.“

 Nyní už je to tedy oficiální! ULTIMATE HELLOWEEN PARTY bude pokračovat a je asi milion důvodů se této show zúčastnit! Kromě hitů, které drží fanoušky pohromadě už po tři desetiletí, přiveze sedmero muzikantů z Helloween také zbrusu nové, dosud nepojmenované, album a nové pecky představí živě svým příznivcům právě v rámci UNITED ALIVE WORLD TOUR PART II

Německá ikona melodického heavy metalu tak doslova oživí podzim 2020, protože v září se znovu objeví na velkých podiích po celém světě. Silnější, s novým materiálem a s obrovskou dávkou nadšení a nakažlivé energie!

DIRKSCHNEIDER je potvrzen jako speciální host nadcházejícího podzimního turné HELLOWEEN po Evropě „United Alive World Tour Part II“.

UDO DIRKSCHNEIDER a jeho kapela budou hrát pouze skladby z éry ACCEPT, se kterou UDO zažil počátkem 80´let průlom ve světovém metalu! Jeho hlas je duší takových megahitů, jako jsou např. „Metal Heart“, „Princess Of The Dawn“ nebo „Balls to the Wall“.

Andi Deris k tomu říká: „Je skvělé, že budeme mít tento německý tank s sebou! Je to skvělý chlapík a hudební ikona. Toto turné bude jedna velká paráda“.

Udo Dirkschneider dodává: „Je to velká čest sdílet pódium s našimi přáteli z Helloween. Budeme hrát pouze songy ACCEPT, takže fanoušci nepřijdou ani o jeden velký hit“.

Vyjádřil se také kytarista Michael Weikath: „Tohle je ultimátní německý metalový balíček – nemůžu se dočkat až uslyším hity ACCEPT, na kterých jsem vyrostl!“

„UNITED ALIVE WORLD TOUR PART II“ se svou legendární „United Pumpkins“ sestavou, silnější o několik tun koňských sil díky zbrusu novému materiálu, dorazí do pražské O2 areny 15. října 2020!

Bude to jednoduše senzační HELLOWEEN PARTY, tak určitě přijďte!

Vstupenky můžete objednávat v sítích Ticketmaster a Ticketportal!