HELLOWEEN UNITED ALIVE World Tour Part II se odkládá na jaro 2021! Nový termín pražského koncertu v O2 areně je 5. 5. 2021.

1. června 2020
S těžkým srdcem vám musíme oznámit, že kapela HELLOWEEN se rozhodla odložit své UNITED ALIVE PART II European Tour 2020! Původně se toto turné mělo konat od konce září do poloviny listopadu 2020. Nyní kapela přeplánovala celé turné na jaro 2021, tedy od dubna do června 2021. Původní pražský koncert v O2 areně, plánovaný na 15. 10. 2020, je zrušen. Nový termín koncertu je 5. 5. 2021.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu a není potřeba je vyměňovat!

Kapela to komentuje: „Nikdy jsme nic takového nezažili, až nyní, s coronavirovou pandemií. Cítíme, že rizika nakažení zůstávají stále příliš vysoká. Navíc vnitrostátní krizová nařízení jednotlivých států způsobila absolutní nejistotu v cestování do tolika různých zemí. Koncert HELLOWEEN by měl být shromážděním všech fanoušků, kteří se dobře baví, baví se oslavou hudby, kterou všichni tolik milujeme. Současná celosvětová situace zatím takovýto způsob oslavy, bez jakýchkoli zábran, neumožňuje.  Rozhodli jsme se také posunout vydání našeho nového, dosud nepojmenovaného, alba na začátek příštího roku. Produkce a mix alba Ronaldem Prentem v New Yorku jede naplno.“

 Andi Deris k tomu říká: „Jsme na výsledek velmi hrdí a nemůžeme se dočkat, až naše nové písně zahrajeme fanouškům naživo. Všichni ale musíme být trochu trpělivější, zdraví je vždycky na prvním místě!“

 Pro zkrácení doby čekání kapela navrhla speciální „korona triko“, které nabízí zde: https://www.pumpkins-store.com s dopravou zdarma a doufá, že se vám bude líbit! 

Tak zůstávejte v bezpečí a zdraví, jedině tak se z těchto neskutečných časů dostaneme! A nezapomeňte si přepsat datum koncertu HELLOWEEN v PRAZE – O2 areně! Nový termín je 5. 5. 2021!!!

Vstupenky na pražský koncert HELLOWEEN můžete nadále objednávat v sítích Ticketmaster a Ticketportal!