Justin Bieber vystoupí 12. března 2023 v pražské O2 areně. Přiveze svou Justice World Tour

15. listopadu 2021

Justin Bieber dnes oznámil nová data svého očekávaného turné Justice World Tour, včetně 12. března 2023, kdy zavítá do O2 areny v Praze. Od května 2022 do března 2023 bude Bieber cestovat po pěti kontinentech, navštíví více než 20 zemí a odehraje více než 90 koncertů, přičemž další termíny budou brzy oznámeny pro Asii a Blízký východ.

Nová data přicházejí jen chvíli po nedávno oznámeném turné v roce 2022 o 52 zastávkách po celé severní Americe, které začíná v San Diegu 18. února. Každý večer bude svátkem jak pro samotného Justina, tak pro jeho fanoušky. Všichni se těšili na turné už v roce 2020, to muselo být odloženo kvůli pandemii. Mezinárodní turné začíná v květnu 2022 v Mexiku a poté se přesune do Skandinávie, kde Justin v srpnu odehraje několik festivalových show, následuje jižní Amerika, jižní Afrika a Blízký východ v září a říjnu, Austrálie a Nový Zéland v listopadu a prosinci, a poté konečně naváže obsáhlá evropská část.

Promotérem “Justice World Tour“ je společnost AEG Presents. Turné je Justinovým prvním globálním výletem od roku 2016/2017, kdy cestoval s “Purpose World Tour“. Bieber, kterého noviny The Times of London popsaly jako “hypnotizujícího“, zahrál během této série koncertů celkem 2,7 milionům fanoušků, přičemž finále vidělo 65 000 příznivců na londýnském festivalu British Summer Time v londýnském Hyde Parku.

Na Silvestra 2020 Justin živě vysílal své první plnohodnotné vystoupení po 3 letech v Los Angeles, díky kterému se znovu spojil se svými fanoušky po celém světě.

„Tvrdě jsme pracovali na nejlepší show, jakou jsme kdy udělali, a nemůžeme se dočkat, až se o ni podělíme s fanoušky po celém světě. Brzy se uvidíme.” řekl Bieber.

Vstupenky na koncert v České republice budou pro veřejnost v prodeji od pátku 19. listopadu 2021 od 10:00 v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal.

“Justice World Tour” je pojmenováno po Justinově nejnovějším albu “Justice”. Album vyšlo v březnu 2021 a debutovalo jako nejstreamovanější album ve 117 zemích. Album a jeho skladby vynesly současný světový popový fenomén na novou vyšší úroveň.
Album “Justice” dosáhlo téměř 9 miliard streamů po celém světě a navázalo na obrovské mezinárodní hity “Anyone“, “Lonely“ a “Holy“, které již před vydáním alba shromáždily přes 2 miliardy streamů. Okamžitě následoval další průlomový hit z alba, “Peaches“, který zatím nasbíral přes 2,5 miliardy streamů. Duet s rapperem Kid LAROI “Stay” vyšel letos v červenci a stal se první písní, která na Spotify dosáhla 1 miliardy streamů nejrychleji v historii.
V neoddiskutovatelně úspěšné kariéře, která začala v jeho 13 letech, vydal Bieber 6 studiových alb. Je držitelem 32 Guinessových rekordů, 21 Billboard Music Awards, 2 BRIT Awards, 18 American Music Awards a 21 MTV Europe Music Awards. Prodal přes 80 milionů alb a loni překonal rekord Elvise Presleyho jako nejmladšího sólového umělce, jehož 8 alb dosáhlo na první místo v žebříčku Billboard 200. V srpnu překonal historický rekord počtu posluchačů za měsíc na Spotify s více než 83 miliony. Bieber, který byl nedávno vyhlášen umělcem roku na MTV Video Music Awards a nominován na 8 předních MTV EMA Awards, zůstává celosvětovou jedničkou na YouTube i na Spotify a nadále upevňuje své místo jedné z největších popových hvězd 21. století.

JUSTIN BIEBER, THE JUSTICE WORLD TOUR – Termíny koncertů:

2022

May 22 Monterrey, Mexico – Estadio de Béisbol Monterrey
May 23 Guadalajara, Mexico – Estadio 3 de Marzo
May 25 Mexico City, Mexico – Foro Sol

August 3 Skanderborg, Denmark – Smukfest
August 5 Malmo, Sweden – Bigslap Xl
August 7 Trondheim, Norway – Trondheim Summertime
August 9 Helsinki, Finland – Kaisaniemen Park

September 4 Rio de Janeiro, Brazil – Rock In Rio
September 7 Santiago, Chile – Estadio Nacional
September 10 Buenos Aires, Argentina – Estadio Único de La Plata
September 28 Cape Town, South Africa – Cape Town Stadium

October 1 Johannesburg, South Africa – Johannesburg FNB Stadium
October 13 Tel Aviv, Israel – HaYarkon Park

November 22 Perth, Australia – HBF Park
November 26 Melbourne, Australia – Marvel Stadium
November 30 Sydney, Australia – Sydney Football Stadium

December 3 Brisbane, Australia – Suncorp Stadium
December 7 Auckland, New Zealand – Mt Smart Stadium

2023

January 13 Amsterdam, Netherlands – Ziggo Dome
January 16 Hamburg, Germany – Barclays Arena
January 18 Zürich, Switzerland – Hallenstadion
January 21 Lisbon, Portugal – Altice Arena
January 23 Madrid, Spain – WiZink Center
January 25 Barcelona, Spain – Palau Sant Jordi
January 27 & 28 Bologna, Italy – Unipol Arena
January 31 Cologne, Germany – LANXESS Arena

February 2 Frankfurt, Germany – Festhalle
February 4 Berlin, Germany – Mercedes-Benz Arena
February 8 Glasgow, UK – OVO Hydro
February 11 Aberdeen, UK – P&J Live
February 13 & 14 London, UK – The O2
February 22 Birmingham, UK – Resorts World Arena
February 25 Manchester, UK – AO Arena
February 26 Sheffield, UK – Utilita Arena

March 6 Paris, France – Accor Arena
March 9 Munich, Germany – Olympiahalle
March 11 Budapest, Hungary – Budapest Arena
March 12 Prague, Czech Republic – O2 arena
March 15 Stockholm, Sweden – Tele2 Arena
March 17 & 18 Copenhagen, Denmark – Royal Arena
March 20 Antwerp, Belgium – Sportpaleis
March 24 Vienna, Austria – Wiener Stadthalle
March 25 Krakow, Poland – TAURON Arena

 

K dispozici bude limitovaný počet exkluzivních VIP balíčků. Tato výjimečná nabídka zahrnuje nejlepší místa na sezení, speciální merchandise ke každému koncertu a mnoho dalšího.

V rámci světového turné Justina Biebera fanoušci mohou získat šanci vyhrát okamžitý upgrade na VIP sezení nebo setkání s Justinem tím, že se připojí k iniciativě Propeller (www.propeller.la), která transformuje systém trestního soudnictví s REFORM Alliance, bojuje proti nevratné změně klimatu s NRDC, a podporuje další důležité akce a kauzy. Čím více akcí fanoušek podpoří, tím více zvýší své šance na výhru.

Pro podrobnější informace navštivte www.justinbiebermusic.com.

Termíny veřejného prodeje vstupenek se v jednotlivých místech liší.

Sledujte Justina Biebera:

www.instagram.com/justinbieber
www.facebook.com/justinbieber
www.twitter.com/justinbieber
www.youtube.com/justinbieber