KINCL vs. VÉMOLA 2 o krále střední váhy a čtvrtfinále Tipsport Gamechanger

15. května 2023

Na toto ZÚČTOVÁNÍ jste čekali 5 let. Nejočekávanější zápas domácí scény o krále střední váhy je tady! K epické bitvě dojde 20. 5. na OKTAGONu 43 v O2 areně, kde budete svědky i čtvrtfinále turnaje Tipsport Gamechanger Kozma vs. Lohoré a Glismann vs. Van Suijdam.

Kincl vs. Vémola, šampion střední váhy proti šampionovi polotěžké váhy a obrovská rivalita, která nemá obdoby! Příběhy dvou velikánů se nyní protnou a vzejde z nich jeden vítěz. Před 4 lety se z vítězství radoval Vémola. Kdo zvedne ruku nad hlavu nyní?
Zápas, o kterém je už teď jisté, že se zapíše do historie MMA.

V pražské O2 areně se také odehraje další kolo evropské MMA ligy mistrů. O postup do semifinále Tipsport Gamechanger svedou bitvy KozmaLohorém a Glismann Van Suijdamem. V rezervním zápase pak SurduGogoladzem.

Mimo to očekávejte strhující souboje znovuzrozeného Pukače proti Brožovi, někdejšího šampiona lehké váhy Legierskiho s rozjetým Kuzníkem, nabité #3 střední váhy Bryczeka s bývalým champem Cage Warriors Chadwickem či souboj strikerů Melillo vs. Mazúch.
Zaručeně jeden z nejlepších turnajů v historii OKTAGONu za doprovodu té nejlepší audiovizuální show.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.