Koncert Bena Cristovao v O2 areně se přesouvá na 1. října 2022

11. února 2021

Původně plánované vystoupení v O2 areně se přesouvá z únorového termínu v roce 2021 na nové datum. Hlavním důvodem přesunu je nouzový stav a stále trvající omezení hromadných akcí. Důležitou roli hrají v přesunu také restrikce spojené s cestováním, na show totiž spolupracují umělci a kreativní tým z různých částí světa.

Po úspěšné show v O2 areně v roce 2019 se Ben Cristovao se svým týmem rozhodl koncert v tomto unikátním prostoru zopakovat. Před vypuknutím pandemie už měla podoba show jasné obrysy a na jednotlivých fragmentech vystoupení se už intenzivně pracovalo. Nouzový stav a trvající omezení hromadných akcí, jejichž rozvolnění nemá jasně stanované datum, je důvodem, proč musí být koncert Bena Cristovao opět přeložen. 

Koncert se nyní přesouvá na 1. října 2022. „Je mi to líto, ale bohužel je už teď na začátku nového roku jasné, že ani letos můj koncert v O2 areně neproběhne. Doufejme, že se svět už brzo vrátí do normálu a my si budeme moci zase užívat koncerty, cestování a další věci, které nás v životě baví, naplno. Výhled je teď hodně nejistý a nikdo z nás stále neví, kdy se bude moci první větší vnitřní koncert vůbec uskutečnit,“ vysvětluje Ben Cristovao a dodává: „Chceme předvést plnohodnotnou show tak, jak jsme ji měli původně v plánu. To znamená i účast některých uměleckých hostů ze zahraničí, kreativní tým, jehož součástí je třeba Osama z The Glowsticks z Toronta a další lidé, které potřebujeme mít během tvůrčího procesu v Praze.“

Již zakoupené vstupenky na původní (26. září 2020) i náhradní (18. února 2021) termín zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu a není potřeba je vyměňovat.

Prodej vstupenek na nový termín koncertu pokračuje v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.