Koncert OZZY OSBOURNE má nový termín. Uskuteční se 28. 1. 2022 v pražské O2 areně

22. října 2020

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 byl pořadatel nucen zrušit termín koncertu OZZY OSBOURNE, který se měl konat dne 13. 11. 2020 v pražské O2 areně.

Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti a jsou nadále k dispozici v síti Ticketportal.

OZZY říká: „Opravdu chci poděkovat všem svým fanouškům za loajalitu a trpělivost. Věřte mi, nemůžu se dočkat, až vás všechny znovu uvidím. V těchto nejistých dobách zůstaňte v bezpečí. Bůh vám žehnej! 
S láskou Ozzy

V případě, že se akce ruší, je pořádající agentura LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. v souladu se zákonem č. 247/2020 Sb. a jeho novelou, o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí, povinna zákazníkovi nabídnout poukaz v minimálně stejné hodnotě, jaká je hodnota původní zakoupené vstupenky na zrušenou akci. Tento poukaz bude vydán ticketingovým operátorem Ticketportal. Zákazník poté může uplatnit poukaz při dalším nákupu z nabídky pořadatelem nabízených akcí, jejichž výčet je k nalezení na www.livenation.cz, případně na www.ticketportal.cz

POKYNY K VYZVEDNUTÍ POUKAZU:

Poukaz bude vydán oproti platné vstupence buď v listinné podobě nebo elektronicky formou e-Poukazu na základě žádosti zákazníka do 1 měsíce od doručení žádosti. Žádost může zákazník zaslat nejpozději do 30. června 2021 příslušnému ticketingovému operátorovi, u něhož vstupenky zakoupil, a to:

Ticketportal https://www.ticketportal.cz/Article/6234?target=2