Marek Ztracený přesouvá turné RESTART 2021 na letošní podzim

25. ledna 2021

Marek Ztracený, největší český hitmaker a showman, ohlašuje posun svého vyprodaného turné RESTART 2021 na podzimní termíny. Série koncertů po největších halách v Čechách a na Moravě tak už má nová data. V rámci těchto koncertů Marek udělal mimořádné gesto a věnoval dvacet tisíc lístků zdravotníkům, policistům, hasičům a dalším, kteří riskovali svoje zdraví pro zdraví ostatních při boji s koronavirem v první vlně pandemie.

Koncerty v pražské O2 areně se z února přesouvají na září.

Veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

Platí následovně:
Vstupenky z 20. 2. 2021 platí na nový termín 15. 9. 2021.
Vstupenky z 21. 2. 2021 platí na nový termín 16. 9. 2021.

Ostatní halové koncerty proběhnou v těchto náhradních termínech: 8. 9. 2021 v brněnské DRFG areně, 25. 9. 2021 následuje Enteria arena v Pardubicích a 2. 10. 2021 Ostravar Aréna v Ostravě. I na tyto koncerty zůstávají již zakoupené vstupenky platné na nové termíny.

Na všech koncertech Marek Ztracený slibuje velkolepou show a představí nejen své zásadní hity, ale i aktuální album Planeta jménem Stres. 

„Milá Ztracená rodino, trhá mi to srdce, ale i na nás došlo. Měla to být oslava konce koronaviru, poděkování první linii i fanouškům, měl to být restart a nový začátek, ale tohle všechno musíme ještě o pár měsíců odložit. Jak sami asi dobře víte, situace bohužel neumožňuje, aby se koncerty v původně plánovaných termínech uskutečnily a navíc ti, pro které také celé turné mělo být poděkováním, jsou v tuto chvíli opět v plné pohotovosti. Chci, abyste věděli, že jestli toto turné, na které jste koupili během chvíle desetitisíce lístků, mělo být něčím mimořádným, tak v těchto náhradních termínech dostanete ještě něco mimořádnějšího. Vynahradíme vám to se vším všudy a nebudete litovat vaší trpělivosti. Mrzí nás to, nemůžeme za to, a o to víc si to snad všichni užijeme v září a říjnu. Lístky zůstávají v platnosti,“ vysvětlil Marek Ztracený.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

———

VYCHÁZÍ KONCERTNÍ DVD MAREK ZTRACENÝ V O2 ARENĚ 2020 S MOŽNOSTÍ OSOBNÍHO VĚNOVÁNÍ

Marek Ztracený i v této komplikované době zažívá dobré časy. Patří mezi nejhranější domácí interprety v rádiích, každý jeho videoklip má milionové zhlédnutí a navíc se mu podařilo i přes komplikované podmínky loňského léta uskutečnit hned několik úspěšných koncertních vystoupení. Vůbec ta dvě nejzásadnější se ale odehrála 22. a 23. února 2020 v pražské O2 areně. Dva zcela vyprodané koncerty se tak staly největší domácí koncertní událostí roku. 

Na den přesně rok od prvního koncertu v O2 areně, tedy 22. 2. 2021, vyjde kompletní záznam tohoto hudebního svátku na DVD. Ve zcela skvělé obrazové a zvukové kvalitě se tak můžeme přenést do zaplněné O2 areny a zažít znovu po všech stránkách mimořádný hudební zážitek. 

DVD obsahuje největší hity více než desetileté kariéry Marka Ztraceného, včetně písniček z posledního alba Planeta jménem Stres. Tento fenomenální koncert rozhodně nešetří emocemi a nechybí ani hosté. V první řadě Karel Gott, jehož vystoupení s písní Ta pravá proběhlo ze záznamu, ale za živého doprovodu Marka a jeho kapely. Dále jsou na tomto DVD vystoupení Hany Zagorová a Marty Jandové, ale zejména všechny hity Marka Ztraceného ve strhujícím živém podání. Jako speciální bonus na DVD pak diváci najdou dokument z přípravy a ze zákulisí těchto koncertů.

Pro všechny fanoušky je navíc připraven jeden mimořádně lákavý tahák. Každé předobjednané DVD, od této chvíle až do neděle 31.1.2021, bude osobně Markem podepsáno i s případným věnováním!

Už jsem doma oznámil, že mě zhruba týden neuvidí a skoupil všechny fixy v okolí. Takže jestli chcete někomu popřát k narozeninám, svátku nebo jen udělat radost sobě či někomu, koho máte rádi – rád se o to postarám! Jsme na tohle DVD náležitě pyšní a bude nám ctí, když tenhle koncert budete mít doma,“ vzkazuje Marek svým fanouškům.

Pro více informací navštivte: https://www.marekztraceny.cz/