MICHAL DAVID oslaví své kulaté narozeniny dvěma koncerty v O2 areně

11. června 2019
Zpěvák, hitmaker a hudební producent Michal David oslaví v příštím roce své životní jubileum. A nebude ho slavit sám. Oslava jeho 60. narozenin proběhne ve velkém stylu v největší koncertní hale v Česku – v O2 areně. Michal David oslaví nejen své kulaté narozeniny, ale také zároveň 40 let působení na české hudební scéně. Koncerty proběhnou ve dnech 11. a 12. června 2020.

Prodej vstupenek bude zahájen v pátek 14. 6. 2019v 9 hodin v prodejní síti Ticketportal.

„Bude to jedna velká párty,jak je již u mě v O2areně zvykem. Jak víte, tak tyto koncerty provází vždy nějaké české nebo zahraniční hvězdy. V roce 2010na mých 50. narozeninách to byla plejáda asi všech největších hvězd z českého popu a mých muzikálů. V roce 2015 při oslavě mých 55. narozenin vystoupil s hodinovým programem DJ Bobo. A i příští rok na mých šedesátinách se máte na co těšit. Opět můžete očekávat show s mými největšími hity,”slibuje Michal David.

Fanoušci se tak mohou těšit především na prověřené hity tohoto úspěšného zpěváka a hitmakera. Michal David si však k sobě pozval také své hosty, kteří to s ním v O2areně pořádně rozjedou. Hlavním hostem bude světově známá skupina Village People /USA/, kterou všichni znají především díky hitu YMCA. Dále se vrátí do Česka italská skupina DaMiChi s Chiarou Grill a Davidem Mattiolim. Vystoupí také zpěvačka Lucie Vondráčková. Celý koncert bude moderovat Leoš Mareš. Po skončení hlavního koncertu se na podiu objeví DJ Andrea Pomeje a fanoušci mohou pokračovat v zábavě a tanci při této „afterparty“.

Michala Davida doprovodí již prověřená a úspěšná kapela KVATRO, kterou fanoušci mohli vidět v loňském a letošním roce na všech jeho koncertech v rámci Open Air Tour.

„Kapelu KVATRO jsem angažoval před dvěma roky na mé první Open Air Tour jako mou novou doprovodnou skupinu. I když se již se mnou tato kapela v O2areně představila předloni na Českém mejdanu s Impulsem, kde jsme společně zahráli můj Megamix největších hitů, nebyl to můj sólový koncert. Takže až nyní ji fanoušci v O2areně uvidí a uslyší poprvé pořádně. Kapela Kvatro doprovodí příští rok na tomto koncertě všechny mé avizované hosty, včetně Village People z USA.Chystám ještě pár dalších překvapení v rámci těchto dvou koncertů. Ale ty si prozatím nechám pro sebe,“doplnil Michal David. Všichni se tak určitě mohou těšit na nezapomenutelnou show. 

Pořadatelem koncertu je společnost Bestsport.