Michal David se vrátí do O2 areny v roce 2022

10. května 2021

Zpěvák, hitmaker a hudební producent Michal David /60/ oslavil v loňském roce své životní jubileum. Oslava jeho 60. narozenin měla proběhnout ve velkém stylu v největší koncertní hale v České republice v O2 areně. Původní termín konání byl plánován na červen 2020. Vzhledem k výskytu onemocnění COVID-19 a nařízení české vlády z dubna 2020 byly stanoveny nové termíny koncertů v roce 2021. Avšak ani v těchto termínech se zpěvák do O2 areny nepodíval. 

„Moc mě to mrzí, ale musíme koncerty opět přesunout. V současné epidemiologické situaci nelze z bezpečnostních a hygienických důvodů takto velké akce odehrát. Bylo by to komplikované a rizikové především pro mé fanoušky a taky pro mé hudební hosty. Proto jsme se rozhodli koncerty opět přeložit až na příští rok. Koncerty proběhnou ve dnech 28.6. a 29.6.2022. Jsem přesvědčen, že platí pořekadlo – Kdo si počká, ten se dočká a já udělám maximum pro to, abych fanouškům vynahradil tuto velmi dlouhou čekací dobu. Bohužel koncerty muselo přeložit velké množství interpretů jak domácích, tak zahraničních a já věřím, že moji fanoušci si vstupenky ponechají a pomohou nám tak překonat toto těžké období, které zasáhlo nás všechny.“

Všechny zakoupené vstupenky opět zůstávají v platnosti na nové termíny a není třeba je vyměňovat.

Platí následovně:

  • Vstupenky z 11. 6. 2020 / 29. 9. 2020 / 18. 6. 2021 platí na nový termín 28. 6. 2022
  • Vstupenky z 12. 6. 2020 / 30. 9. 2020 / 19. 6. 2021 platí na nový termín 29. 6. 2022

 

Prodej vstupenek na nové termíny pokračuje v síti Ticketportal. 

Michal David tak zpětně konečně oslaví nejen své kulaté narozeniny, ale také zároveň 42 let působení na české hudební scéně. 

„I když to bude s více jak dvouletým posunem, bude to jedna velká party, jak je již u mě v O2 areně zvykem. Jak víte, tak tyto koncerty provází vždy nějaké české nebo zahraniční hvězdy. V roce 2010 na mých 50. narozeninách to byla plejáda asi všech největších hvězd z českého popu a mých muzikálů. V roce 2015 při oslavě mých 55. narozenin vystoupil s hodinovým programem DJ Bobo. A i příští rok se máte na co těšit. Opět můžete očekávat show s mými největšími hity,” slibuje Michal David.

Fanoušci se tak mohou těšit především na prověřené hity tohoto úspěšného zpěváka a hitmakera. Michal David si však k sobě pozval také své hosty, kteří to s ním v O2 areně pořádně rozjedou. Hlavním hostem bude světově známá skupina Village People /USA/, kterou všichni znají především díky hitu YMCA. Dále do O2 areny zavítá česko-italská skupina DaMiChi s Chiarou Grilli a Davidem Mattiolim. Fanoušci se také mohou těšit na zpěvačku Lucii Vondráčkovou. Čeká vás i pár překvapení, které jsou ovšem utajeny. Ty uvidíte až na samotném koncertě. Celý koncert bude moderovat Leoš Mareš. Po skončení hlavního koncertu se na podiu objeví DJ Andrea Pomeje a fanoušci mohou pokračovat v zábavě a tanci při této „disco-afterparty“.

Michala Davida doprovodí již prověřená a úspěšná kapela KVATRO, kterou fanoušci mohli vidět v  posledních třech letech na všech jeho koncertech v rámci Open Air Tour a Tour Zas bude OK. 

„Kapelu KVATRO jsem angažoval před třemi lety na mé první Open Air Tour jako mou novou doprovodnou skupinu. I když se již se mnou tato kapela v O2 areně představila předloni na Českém mejdanu s Impulsem, kde jsme společně zahráli můj Megamix největších hitů, nebyl to můj sólový koncert. Takže až nyní ji fanoušci v O2 areně uvidí a uslyší poprvé pořádně. Kapela Kvatro doprovodí na tomto koncertě všechny mé avizované hosty, včetně Village People z USA.“ Všichni se tak určitě mohou těšit na nezapomenutelnou show. 

JEDINÝM OFICIÁLNÍM PRODEJCEM PRO TUTO AKCI JE SPOLEČNOST TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.