Nejpopulárnější evropská koňská show CAVALLUNA v pražské O2 areně má nový termín

2. července 2020
Na základě usnesení německé vlády ze dne 17. června 2020 jsou až do 31. října 2020 kromě několika výjimek v Německu zakázány velké společenské události. Toto další rozšíření zákazu rozsáhlých akcí je velkou ranou pro producenty show CAVALLUNA, společnost Apassionata World GmbH, kteří doufali, že již brzy bude možné návštěvníky svých akcí znovu přivítat. Vzhledem k těmto okolnostem tak v tuto chvíli není možné naplánovat celé turné s jistotou. Turné „Tajemství věčnosti“ tak bude v plném rozsahu odloženo o jeden rok. Pražská představení Cavalluna se tak neuskuteční v původně plánovaném termínu 27. února 2021.

Se spoustou úsilí a závazku k fanouškům však bylo možné najít nové datum pro pražská představení. „Cavalluna – Tajemství věčnosti“ se českému publiku představí v O2 areně v novém termínu 5. února 2022 od 14 a 19 hodin.

Původní vstupenky zůstávají v platnosti i na nové termíny akce a není potřeba je vyměňovat.

Vstupenky z 27. 2. 2021 (14:00) platí na 5. 2. 2022 (14:00)

Vstupenky z 27. 2. 2021 (19:00) platí na 5. 2. 2022 (19:00)

Nová show „Cavalluna – Tajemství věčnosti“ slibuje spektakulární jezdecké výkony kombinované s artistickými prvky a emocemi nabité hudební kompozice – to vše spojené pohádkovým příběhem. Mamey, krásná dcera tajemného kmene se vydává na cestu napříč střední Amerikou, aby navrátila Kámen věčnosti jeho právoplatným majitelům, svému lidu. Na cestě se potká s mladým farmářem Joaquimem, který putuje za stejným cílem – společně se tak vydají za napínavým dobrodružstvím. Odhalí nakonec „Tajemství věčnosti“?

Již s úspěšnými představeními „Společníci světel“, „Svět fantazie“ a „Legenda pouště“ se kreativní režisér Klaus Hillebrecht dotkl diváků velkolepou produkcí a nezaměnitelným soundtrackem. „Tajemství věčnosti“ tak bez problémů zapadá do sedmnáctileté tradice úspěšných představení s koňmi, která od roku 2003 ohromila více než 7,5 milionu diváků v celé Evropě.

Další informace o představení najdete na www.cavalluna.com.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.