Nejpopulárnější rodinná koňská show APASSIONATA se pod novým názvem CAVALLUNA vrací do Prahy

2. března 2020
Nejpopulárnější evropská rodinná koňská show Apassionata se vrací do pražské O2 areny s novým představením pod názvem Cavalluna – Tajemství věčnosti. V prosinci 2016 se v Praze uskutečnila poslední show Apassionata – Kino snů, kterou navštívilo více než 20 000 návštěvníků. Poté produkce zahájila přípravy zbrusu nové show, kterou 27. února 2021 od 14 a 19 hodin poprvé představí v pražské O2 areně i tuzemským fanouškům.

„S CAVALLUNOU se soustředíme na to, co nám dlouhodobě jde nejlépe: nezapomenutelné výkony, které odrážejí naši lásku ke koním a hřejí u srdce fanoušky po celé Evropě,“ dodává ředitel produkční agentury Johannes Mock-O’Hara.

Kreativním srdcem Cavalluny je skladatel a režisér Klaus Hillebrecht nominovaný na prestižní cenu Emmy. Nová show „Tajemství věčnosti“ navazuje na předchozí úspěchy představení Apassionata – „Companions of Light“, Cavalluna – „World of Fantasy“ a Cavalluna – „Legend of the Desert“, které napříč celou Evropou zhlédlo přes 1 000 000 návštěvníků. 

Cavalluna odhalí novou show vycházející ze sedmnácti let zkušeností a profesionálního produkčního týmu i hlavních protagonistů ve více než 30 městech. Jedinečné kvality představení dodávají jak krásná zvířata, tak i profesionální jezdci a akrobaté. Nezapomenutelné choreografie předvedou Luis Valença, Bartolo Messina, Sebastián Fernández, Sylvie Willms a další členové jezdecké akademie Hasta Luego Academy. 

Cavalluna – Tajemství věčnosti slibuje spektakulární jezdecké výkony kombinované s artistickými prvky a emocemi nabité hudební kompozice – to vše spojené pohádkovým příběhem. Mamey, krásná dcera tajemného kmene se vydává na cestu napříč střední Amerikou, aby navrátila Kámen věčnosti jeho právoplatným majitelům, svému lidu. Na cestě se potká s mladým farmářem Joaquimem, který putuje za stejným cílem – společně se tak vydají za napínavým dobrodružstvím. Odhalí nakonec „Tajemství věčnosti“?

Detaily tohoto uměleckého díla fascinují návštěvníky všech věkových kategorií po celé Evropě. Cavalluna kombinuje dechberoucí výkony, harmonii mezi člověkem a zvířaty a nečekaná překvapení přímo před očima diváků. 

Vstupenky na představení 27. února 2021 (14:00 a 19:00) budou v prodeji od 4. března 2020 od 9 hodin v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Pořadateli akce jsou Semmel Concerts a Bestsport. 

Další informace o představení najdete na www.cavalluna.com.