O2 universum = prostor pro každou příležitost a akci!

3. června 2024

Slovo ,,multifunkční“ pochází z latinských slov „multi-“ (mnoho) a ,,funkce“ (úloha, činnost) a znamená to, že něco poskytuje více různých funkcí nebo variant. A přesně to se hodí k O2 universu, které je opravdu multifunkční v tom pravém slova smyslu.

Jeho největší sál A, s kapacitou až 5000 osob, je navržen tak, aby mohl být snadno přizpůsoben různým formátům akcí.  Pojďme se podívat na některé z těch nejoblíbenějších:

Koncerty a hudební show

Stage může být umístěna na jakékoli straně sálu, s dostatečným prostorem pro diváky v hledišti nebo na stání před pódiem. Úchvatný designový strop pak dotvoří scénu celé akce.

Sportovní události nebo tréninkové hřiště

Sál lze přeměnit na sportovní arénu s tribunami pro diváky, kde se mohou konat různé sportovní akce, jako boxerské zápasy, turnaje v e-sportech, soutěže v aerobicu nebo třeba i ve veslování, ale vzniknout zde může třeba také tréninková aréna pro parkur koní nebo ledové plocha pro Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024.

Gurmánské festivaly

Sál A může být při festivalovém pojetí akce uspořádán jako velký výstavní prostor s jednotlivými stánky pro vystavovatele, kteří prezentují své kulinářské výtvory. Návštěvníci mohou volně procházet a ochutnávat různé pokrmy, přičemž je zajištěn dostatek prostoru pro pohyb a sezení. Celý prostor tak může uzavírat větší stage, z které probíhá moderace. Při použití sálu A se k dalšímu doprovodným aktivitám používají vedlejší prostory a menší sály. Pro účely festivalové akce je tato variabilita naprosto ideální.

Launch nového produktu

Pro představení nového produktu, například automobilu, může být sál vybaven speciálními pódii, rampami a obrazovkami pro prezentace.

Konference a firemní akce

Sál může být uspořádán v konferenčním stylu s pódii pro řečníky, řadami sedadel pro účastníky a potřebným technickým zázemím pro prezentace. A pokud potřebujete velkou skupinu účastníků rozdělit do menších, v rámci venue je k dispozici dalších 37 menších sálů s různými kapacitami a uspořádáním, vše pod jednou střechou.

Divadelní představení

Pro divadelní představení lze sál vybavit klasickými divadelními sedadly, oponou a profesionálním osvětlením. Akustika sálu je optimalizována pro mluvené slovo i hudbu, což zaručuje kvalitní zážitek pro diváky.

Podcastové a televizní show

Pro natáčení a živé vysílání podcastových show může být sál zařízen komorněji s pohodlnými sedačkami pro publikum a studiovým vybavením pro kvalitní zvukový záznam a streamování.

 

A jakou akci uděláte v O2 universu a jeho největším sálu A právě Vy? S jakoukoli poptávkou se neváhejte obracet na web@bestsport.cz. Jsme tu pro Vás!