OKTAGON Underground: VÉMOLA vs. MARPO v boxu se přesouvá a proběhne v O2 areně v sobotu 21. 5. 2022

2. prosince 2021

UNDERGROUND míří do O2 areny! Zápas, který visel ve vzduchu a v hlavách fanoušků už roky, se z důvodu „výměny součástek“ českého Terminátora přesouvá na 21. 5. 2022. Střet dvou světů, sportovců, celebrit a výrazných osobností. Nejpopulárnější český zápasník a hvězda OKTAGONU Karlos „Terminátor“ Vémola se tváří v tvář utká s českým rapperem Marpem v boxu, tedy mimo svou komfortní zónu.

„Já na ten svůj první knockout čekám už 30 let, takže jestli na něj budu čekat o 3 měsíce déle, už to asi vydržím,“ řekl sebevědomě Vémola.

„Já samozřejmě přeju Karlosovi, aby se uzdravil, protože zdraví máme jenom jedno, ale k jeho poznámce o knockoutu bych rád vzkázal: Dej tomu, Terminátore, dalších 30 let a třeba se ti to podaří,“ kontroval pohotově Marpo.

To a mnohem víc na události, která nemá v České republice obdoby! Hvězdy OKTAGONU – to nejlepší, co domácí scéna bojových sportů nabízí. Samozřejmostí bude bohatá audiovizuální show, která v doprovodu s atmosférou O2 areny, vyčaruje životní zážitek.

Všechny vstupenky zakoupené na původní a termíny akce (26. 2. 2022 a 13. 11. 2021) zůstávají v platnosti i na nový termín 21. 5. 2022. Prodej vstupenek pokračuje v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.