Omluva prezidentovi Českého svazu ledního hokeje

13. května 2024

Vážený pane prezidente,

dovolte mi se na Vás obrátit v souvislosti s Vaším úvodním projevem letošního světového hokejového šampionátu, který proběhl před zápasem Česko – Finsko dne 10. 5. 2024 v O2 areně. Po úvodním slovu moderátora, Libora Boučka, jste byli Vy a prezident IIHF představeni publiku a byli jste požádáni o úvodní slovo. Na počátku Vašeho proslovu však nedostatečně fungoval Váš mikrofon a část Vašeho proslovu tak nebyla pro většinu publika zřetelně slyšitelná.

Celou situaci jsem osobně prošetřil a zjistil jsem, že i přes veškeré možné úsilí, včetně několika předchozích zvukových zkoušek, došlo bohužel v okamžiku Vašeho projevu k pochybení mikrofonisty, který omylem zaměnil vysílače u obou vystupujících. Z mých zjištění mohu potvrdit, že se v žádném případě nejednalo o úmysl, ale o lidské přehlédnutí.

Tímto mi dovolte vyjádřit nad výše popsanou situací lítost a upřímně se Vám omluvit za vzniklou nepříjemnou situaci. Chci Vás tímto ubezpečit, že našim společným cílem je, aby šampionát proběhl úspěšně a i my jsme na něj mohli být hrdí. Věřím, že jste Vy, ale hlavně i Váš celý organizační tým, vnímali naši pomoc poskytovanou nad rámec našich smluvních povinností při všech přípravných činnostech v průběhu minulých dvou let. O to více pak zamrzí chyba jednotlivce v tak nevhodnou chvíli.

Chtěl bych Vás tímto ujistit, že tato konkrétní služba nebude nájemci haly účtována.

 

S pozdravem

Robert Schaffer
předseda představenstva Bestsport, a.s.

V Praze, dne 13. května 2024

Důležité upozornění

Informace pro hokejové fanoušky

Milí fanoušci,
věříme, že si užíváte tu fantastickou atmosféru na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Prosíme vás, pozorně si přečtěte DŮLEŽITÉ INFORMACE OD POŘADATELE.

V případě dotazů kontaktujte přímo Organizační výbor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024
E-mail: info@2024.iihfworlds.com
2024.iihfworlds.com

 

INFORMACE PRO HOKEJOVÉ FANOUŠKY