Po mimořádně úspěšných koncertech v Londýně, Berlíně, New Yorku vystoupí HAVASI v pražské O2 areně

22. května 2023

Po mimořádně úspěšných koncertech ve Wembley Areně v Londýně, Mercedes-Benz Arena Berlin, Carnegie Hall v New Yorku, HAVASI Symphonic se koncertní show poprvé uskuteční v Česke Republice, v Brně 4.11. 2023 na stadionu Winning Group Arena a v Praze 6.11.2023. v O2 areně. Program je 100% originálními díly jednoho z nejfascinujících a nejuniverzálnějších mladých skladatelů současnosti, HAVASI. Jeho inovativní hudba není jako nic co jste slyšeli předtím; je svěží, vášnivá a zábavná zároveň.

Neuvěřitelná hudební cesta. Na rozdíl od čehokoli, co jste viděli. HAVASI Symphonic je hudební představení, které musíte zažít abyste uvěřili.

Originální program obsahuje sólový klavír, celý symfonický orchestr, rockovou kapelu, sólisty světové hudby, ty se všichni sešli na jednom pódiu. Umělci berou publikum na vzrušující cestu, kde se odvíjejí různé hudební scény, zkoumání různých emocí a nálad. A to vše vylepšeno těmi nejnovějšími technologiemi v oblasti ozvučení, jeviště a osvětlení.

Klavírní virtuos jako nikdo jiný
Absolvent Hudební akademie Franze Liszta, klasicky vyškolený klavírní virtuos. HAVASI se etabloval jako jeden z nejrozmanitějších a nejvzrušujících mladých umělců dneška, který vzrušuje publikum a vyprodává stadiony po celém světě. HAVASI vyprodal koncertní sály a arény po celém světě, s více než 500 000 prodaných vstupenek. Kromě mnoha jiných, Wembley Arena v Londýně, Carnegie Hall v New Yorku, Mercedes-Benz Arena v Berlíně, The Orchard Hall v Tokiu, Sydney Opera House – ty všechny byly vyprodány.

Nejen účinkující, ale skladatel
Zatímco většina ostatních umělců v žánru moderní klasické hudby jednoduše vystupuje resp. interpretuje hudbu někoho jiného, HAVASI hraje pouze svá vlastní původní díla — každý kus, který publikum slyší, je hluboce osobním dílem, jako vystřiženým z látky jeho samého srdce a duše. Sledování skladatele předvádějícího svou vlastní hudbu živě vytváří vzácné, silné, ba dokonce magické spojení mezi publikem a umělcem.

Klasická virtuozita potkala Las Vegaský Glamour
Přehlídka ve stylu Las Vegas, původně navržená ve spolupráci s kreativním režisérem Brianem Burke (Céline Dion, IL Divo, America’s Got Talent) a vizuálním designérem Gilles Papain (Cirque du Soleil, Marseillská opera, Ballet de Monte Carlo) je oslavou mezinárodní kultury. Symfonická koncertní show HAVASI je strhující představení po hudební i vizuální stránce. Jeho klavírní výkon, symfonický orchestr, sbor, světoví sólisté a vokalisté se spojují na jednom pódiu, aby převedli diváky napínavou a nezapomenutelnou hudební výpravou.

O HAVAŠÍM
Absolvent světoznámé Hudební akademie Franze Liszta s hlubokými znalost klasické tradice, který se také snaží učinit klasické nástroje relevantní pro moderní dobu. Své původní skladby předvedl na některých z největších prestižních koncertních sálů, jako je Carnegie Hall v New Yorku, Barbican v Londýně nebo Opera v Sydney. Patří mezi vzácné současné skladatele s charismatem připomínající rockové hvězdy, které dokáží vyprodat obrovské stadiony, jako například Wiener Stadthalle, Mercedes-Benz Aréna v Berlíně, Tauron Arena v Krakově či Wembley Arena v Londýně.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.