20.11.2025 - 23.11.2025

Global Champions Prague Playoffs 2025

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 20.11.2025 - 23.11.2025
Vstup od 8:00 a 13:00 (čtvrtek 20.11.)
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán Ticketmaster – čtvrtek 20. 11. (228.84 Kb)
Orientační plán Ticketmaster – pátek 21. 11. (225.95 Kb)
Orientační plán Ticketmaster – sobota 22. 11. (229.85 Kb)
Orientační plán Ticketmaster – neděle 23. 11. (229.87 Kb)
Orientační plán Ticketportal (418.50 Kb)
Cena

390 – 31 990 Kč
---
vozíčkář + doprovod
490 Kč + 1 Kč
---
děti
Na čtvrteční a páteční program je připravena 50% sleva na vstupném pro děti do výšky 140 cm.

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Každý návštěvník O2 areny, vstupující do O2 areny za účelem účasti na akci, se zakoupením či obdržením vstupenky (či jiného dokladu, opravňujícího jej ke vstupu) zavazuje při vstupu do O2 areny dodržovat pravidla uvedená v Provozním řádu, Návštěvním řádu, Reklamačním řádu a v těchto Pokynech pořadatele („Pokyny“).

 

Tyto Pokyny zdůrazňují vybraná práva a povinnosti návštěvníků O2 areny při jejich vstupu do místa konání akce, jinak uvedená v řádech haly. V případě, že se Pokyny na konkrétní akci od řádů liší, je tak uvedeno dále v těchto Pokynech níže nebo při vstupu do O2 areny, a tyto Pokyny mají před řády přednost. Doporučujeme všem držitelům vstupenek se s těmito Pokyny seznámit nejen při nákupu vstupenky, ale také před tím, než se vypraví na akci.

 

Vstupenka: Vstupenka platí jen pro uvedenou akci v uvedený den, hodinu, místo konání a sedadlo (příp. stání na ploše), je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje pouze k jednomu vstupu. Vstupenku musí mít každá osoba vstupující do O2 areny bez ohledu na věk (tedy i malé dítě) a celou dobu pobytu v O2 areně ji musí mít u sebe a při výzvě pořadatele se jí prokázat. Další převod vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej způsobuje její neplatnost a držiteli takové vstupenky nemusí být umožněn do O2 areny vstup, a to bez náhrady.

 

Vstupenky do O2 areny oficiálně prodávají pouze společnosti IRSnet CZ s.r.o. (Ticketportal) a Ticketmaster Česká republika, a.s. (Ticketmaster). Pokud vstupenku nakoupíte u jiných prodejců (vč. nákupu od jiných diváků), za jejich pravost a platnost pořadatel neodpovídá, přičemž jejich zakoupením riskujete, že nebudete vpuštěni do haly. Prodej vstupenek u oficiálních prodejců se dále řídí jejich obchodními podmínkami, které lze nalézt na jejich webových stránkách (https://www.ticketmaster.cz/, https://www.ticketportal.cz/).

 

Buďte při nákupu vstupenek obezřetní, nakupujte pouze o oficiálních prodejců! Neukazujte nikomu individualizované prvky vstupenky (QR kód, čárový kód) tak, aby nedošlo k jejímu zkopírování. Turnikety v O2 areně jsou nastavené tak, že každý čárový kód pustí právě jednou.

 

Vstup do místa konání akce: Seznam předmětů, s nimiž nelze vstupovat do O2 areny, najdete v Návštěvním řádu nebo v rubrice ZAKÁZANÉ PŘEDMĚTY. Během akce funguje před O2 arenou úschovna. Osoby mladší 15 let musí být na akci doprovázeny osobou zletilou, která musí mít svojí vlastní vstupenku.

 

Akce: Datum a čas akce mohou být změněny s upozorněním na webové stránce akce (www.o2arena.cz). Změna místa konání akce je vyhrazena, přičemž akce může být, bez dalšího nároku držitele vstupenky, dle rozhodnutí pořadatele, přesunuta do tzv. O2 universa (budova č. p. 2345, na adrese Českomoravská 2345/17, Praha 9).

 

Vracení vstupného: Vstupné se vrací, v případě existence nároku na vratku, na základě písemné žádosti, podané pořadateli nebo prodejci vstupenek původním kupujícím vstupenky, doručené pořadateli/prodejci bez zbytečného odkladu po vzniku nároku, nejpozději do jednoho týdne před termínem akce, které se vratka týká, neurčí-li pořadatel jinak (např. se bude vstupné vracet všem automaticky).

 

Specifické pokyny pro akci (odlišné od platných řádů či jej doplňující).

Skvělá zpráva (nejenom) pro fanoušky parkurového sportu. Global Champions Prague Playoffs se vrátí do O2 areny – organizátoři z Czech Equestrian Teamu podepsali se společností Global Champions smlouvu na další tři edice největšího svátku parkurového sportu. Fanoušci budou moct vidět světovou elitu na podzim roku 2025, 2027 a 2029. Prodej vstupenek na Prague Playoffs 2025 začne už v pondělí 25. března 2024 v 10.00 hod. Ceny se pohybují od 390 Kč do 2,990 Kč za denní vstupenky.

“Jednání s Global Champions jsme vedli velmi dlouho a jsme rádi, že se Playoffs v nejbližších pěti letech třikrát vrátí do České republiky. Vnímáme to jako ocenění naší práce u předešlých ročníků, kdy se nám povedlo zrealizovat zcela unikátní koncept propojení špičkového parkuru a doprovodné show na nejvyšší světové úrovni. Počet fanoušků, kteří Prague Playoffs viděli přímo v hale, rostl každým rokem – a jsme rádi, že si umění nejlepších jezdců a koní světa budou moci opět vychutnat na tribunách O2 areny v Praze,” řekl Jan Andrlík, předseda organizačního výboru Prague Playoffs.

Pro rok 2025 už dokonce parkurová galashow zná termín – 20. – 23. listopadu 2025. “Opět se bude jednat o závěrečný podnik celé série, vyvrcholení celoročního snažení všech jezdců a týmů. Diváci se určitě mají na co těšit, již nyní pracujeme na novém konceptu doprovodného programu včetně koňské, umělecké a audiovizuální show a na rozšíření zábavních aktivit mimo hlavní arénu, zejména pro naše nejmenší návštěvníky. ” dodal Andrlík.

Vstupenky na prestižní parkurovou akci, v níž se představí nejlepší jezdci a týmy světa, budou v prodeji v síti Ticketmaster a Ticketportal. “Vzhledem k velkému zájmu o akci v uplynulých letech jsme se rozhodli dát fanouškům příležitost zakoupit si vstupenky na rok 2025 už nyní. Věřím, že se příští rok v O2 areně potkáme opět v hojném počtu a doufám, že opět posuneme hranici návštěvnosti Prague Playoffs výš,“ říká Andrlík.

K dispozici budou denní vstupenky, permanentky na všechny čtyři soutěžní dny, ale také VIP vstupenky, partyboxy či místa u stolů na klubovém patře. Vstupenky bude možné zakoupit prostřednictvím sítí Ticketmaster (www.ticketmaster.cz) a Ticketportal (www.ticketportal.cz).

Ceny denních vstupenek začínají na 390 Kč u vstupenek do 4. patra. Ceny vstupenek 1. kategorie, tedy do 1. patra O2 areny, se pohybují od 990 Kč. Na čtvrteční a páteční program je připravena 50% sleva na vstupném pro děti do výšky 140 cm.

Fanoušci se kromě jiného můžou samozřejmě těšit na účinkování týmu Prague Lions, který letošní sezonu absolvuje ve složení Anna Kellnerová, Niels Bruynseels, Pieter Devos, Jur Vrieling, Thibeau Spits a Fernando Martinez Sommer.

Praha hostila nejlepší parkurové jezdce a koně světa pětkrát od roku 2018. Diváci v O2 areně mohli vidět v akci olympijské šampiony, mistry světa, ale také řadu českých jezdců, kteří se rozhodně mezi špičkovou konkurencí neztratili. Akce pod taktovkou organizátorů z Czech Equestrian Teamu navíc získala extrémně pozitivní ohlas, kombinace skvělých sportovních výkonů a unikátní doprovodné show byla mimořádně populární jak mezi jezdci, tak mezi fanoušky. Dosud poslední ročník Prague Playoffs, v listopadu 2023, vidělo přímo v areně téměř 40 000 tisíc fanoušků parkurového sportu.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.