POZOR! Pražský koncert finských NIGHTWISH se přesouvá na jaro 2021!

4. září 2020

Zákeřná celosvětová pandemie coronaviru a vládní nařízení po celém světě zcela zásadně mění letošní koncertní kalendář! Nyní z něj musíme vymazat další velký, velmi očekávaný koncert, který se měl uskutečnit 6. 12. 2020 v PRAZE – O2 areně! Ano, koncert v rámci evropského turné k nové desce finských symphonic-metalových velikánů NIGHTWISH se přesouvá na jaro 2021! Nový termín koncertu je potvrzen! 

NIGHTWISH zahrají v pražské O2 areně 20. 5. 2021! 

Tuomas Holopainen vzkazuje: „Během těchto nejpodivnějších a nejnáročnějších časů jsme byli nuceni přeplánovat naše koncerty, a týká se to také našeho evropského turné Human: II: Nature World Tour. Podívejte se na nová data! Jedná se o nešťastný, ale nezbytný krok, aby byla zajištěna bezpečnost všech a abychom se co nejdříve zbavili této bizarnosti, kterou nyní všichni prožíváme. Není tu navždy a naše karavana bude brzy opět v pohybu. Do té doby na sebe dávejte pozor a uvidíme se na jaře 2021!“ 

NIGHTWISH předchází pověst jedné z nejlepších koncertních metalových kapel na světě, a tak rozhodně stojí za to si na jejich velkolepou show počkat! Aspoň si budete moci do té doby více naposlouchat jejich nejnovější, velmi úspěšné album „HUMAN.:||:NATURE“ a naživo ho pak třeba odzpívat s nimi! NIGHTWISH, v jedinečném stage designu, s kupou pyro efektů a s dlouho odkládanou touhou představit svým fanouškům své nejnovější hudební pecky, to bude bezpochyby dokonalý, grandiózní hudební zážitek! Speciální hosté turné zůstali zachováni, a tak se můžete nadále těšit na finskou melancholic-progresivní metalovou legendu AMORPHIS, která vám představí svou aktuální, velmi vysoce hodnocenou desku „Queen Of Time“. Večer pak, podle plánu, odstartuje finská industriální metalová banda TURMION KÄTILÖT, představující svoji letošní novinku „Global Warning“.

Co dodat? Určitě si na tuto nevšední hudební událost počkejte a těšte se, bude to bomba!

Již zakoupené vstupenky na koncert zůstávají v platnosti i na nový termín a není nutné je jakkoli vyměňovat!

Vstupenky můžete také nadále objednávat exkluzivně v sítích Ticketmaster a Ticketportal!

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.