Pražský koncert HELLOWEEN se překládá na jaro 2022! Ale vyklubalo se z toho něco, na co se opravdu vyplatí si počkat

19. března 2021

Už se to dalo předvídat: Kvůli pandemii Covid–19 musí být plánované evropské turné HELLOWEEN (duben/květen 2021) znovu odloženo. Avšak neklesejte na mysli, v roce 2022 bude turné silnější! Nový termín pražského koncertu je 23. dubna 2022.

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín koncertu (15. 10. 2020) nebo náhradní (5. 5. 2021) termín zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu a není potřeba je vyměňovat.

Všichni musíme držet pohromadě, abychom obstáli a vydrželi tuto trýznivou zkoušku čekání na živé koncerty, a protože mimořádné okolnosti vyžadují mimořádná opatření, HELLOWEEN pozvali své přátele z HAMMERFALL, aby se k nim připojili na jejich evropském turné, aby tak společně vytvořili famózní metalový balíček. Spojenectví UNITED FORCES TOUR 2022 není jen skvělým zážitkem z HELLOWEEN, ale fanoušci si navíc budou moci užít přesně a láskou ukuté švédské metalové kladivo HAMMERFALL.  Obě kapely budou mít ve svých zavazadlech zbrusu nová alba a evropští fanoušci si budou moci nové písničky poslechnout naživo vůbec poprvé právě na UNITED FORCES TOUR 2022. Dlouho očekávaný konec ticha je na dohled a v březnu, dubnu a květnu 2022 se budou dohánět dva roky abstinování od pořádných metalových parties! 

Andi Deris: „Jsme plni nadšení, že máme na turné naše přátele z HAMMERFALL! V roce 2002 vyprodukovala kapela album „Crimson Thunder“ v mém studiu na Tenerife a už tehdy jsme si užili spoustu zábavy. Tento megabalíček přináší tu nejlepší a nejsilnější metalovou podívanou!“

Oscar Dronjak už se nemůže dočkat: „Tetelíme se nadšením a radostí! Nejen proto, že po dvou dlooooouhých letech prázdnoty můžeme vyrazit znovu na turné, ale můžeme to udělat s kapelou, kterou milujeme a která pro nás byla skvělou inspirací už při formování HAMMERFALL!  UNITED FORCES TOUR bude něco opravdu velmi zvláštního, na to se můžete spolehnout!“

HELLOWEEN vydávají své nové fantastické album se sjednocením svých tří zpěváků Kiske, Derise & Hansena, což je krásná vzpomínka na všechny epochy historie kapely. To už je senzace sama o sobě, ale také HAMMERFALL jsou připraveni vydat zcela novou desku před začátkem turné. 

S UNITED FORCES TOUR 2022 vás čeká dvojnásobná heavy zátěž živé energie a síly. 

Vstupenky stále najdete v sítích Ticketmaster a Ticketportal!

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.