Přijedou Nickelback

7. března 2016
NICKELBACK, v prodejích alb multi-platinová rocková kapela, je připravena v roce 2016 zahájit obrovské turné, které odstartuje 2. září 2016 ve finských Helsinkách.

Toto světové turné je desáté v historii Nickelback a skupina na něm na podzim vystoupí v 30 evropských městech včetně Prahy.

NICKELBACK se postupně stali jednou z komerčně nejúspěšnějších a nejvýznamnějších hudebních formací posledních dvou desetiletí. Celosvětově skupina prodala více než 50 milionů kusů svých desek. Jejich bezkonkurenční a neodolatelný hit „How You Remind Me“ zůstává v žebříčku časopisu Billboard „Nejlepší rockovou písní desetiletí“. Během své kariéry kapela mimo jiné dosáhla úctyhodných devíti nominací na cenu Grammy, obdržela tři ceny American Music Awards, dvanáctkrát bodovala v Juno Awards a časopisem Billboard byla v roce 2009 jmenována „Skupinou Desetiletí“.

NICKELBACK se vrací do Evropy s vysokooktanovou rockovou show a zpěvák Chad Kroeger dodává: „Evropo, připrav se, našim fanouškům přineseme jednu mocnou pekelnou párty.“