SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS zahrají v únoru i v Praze

7. září 2018
SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS oznamují koncertní turné, s kterým zavítají i do Prahy. V O2 areně se představí 9. února 2019 ve 20:00. Evropské turné podpoří vydání Slashova čtvrtého sólového alba LIVING THE DREAM.

SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS vydávají své nové album 21. září 2018 prostřednictvím Slashova vlastního labelu Snakepit Records ve spolupráci s Roadrunner Records. Skupina již z alba odtajnila první singl „Driving Rain

LIVING THE DREAM je SLASHovým čtvrtým sólovým albem a třetím s jeho doprovodnou kapelou, kterou tvoří MYLES KENNEDY (zpěv), BRENT FITZ (bicí), TODD KERNS (basa & zpěv) a FRANK SIDORIS (kytara & zpěv). 

Každý, kdo si předobjedná nové album „LIVING THE DREAM“, získá přednostní právo na nákup vstupenky na pražský koncert již 14. září. Album vychází 21. září 2018 u společnosti Snakepit.

SLASH je legendární americký rockový kytarista, skladatel a filmový producent, prodal více než 100 milionů nahrávek, získal cenu GRAMMY a sedm nominací na GRAMMY a byl zařazen do Rock and Rollové síně slávy. Na vrcholy hitparád dosáhl již svým prvním sólovým albem Slash (2010), na kterém se představili Ozzy Osbourne, Fergie, Myles Kennedy a další. Krátce poté založil svou současnou kapelu SLASH FT. MYLES KENNEDY & CONSPIRATORS , kterou tvoří MYLES KENNEDY (zpěv), BRENT FITZ (bicí), TODD KERNS (basa / zpěv) a FRANK SIDORIS (rytmická kytara) a se kterou koncertuje a nahrává déle než šest let. 

V roce 2012 vydali kritikou kladně přijatou nahrávku Apocalyptic Love, která zaútočila na albový žebříček Billboard Top 200 Albums a obsadila 4. místo.  Nahrávka obsahuje řadu hitových skladeb včetně „You’re A Lie”and „Standing In The Sun.”

O rok později SLASH spoluprodukoval film Nothing left To Fear – jeho společnost SLASHfiction se specializuje na hororový žánr a v současné době pracuje na novém filmovém projektu. 

Za své třetí album World On Fire získali SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS velmi dobré recenze po celém světě a desce se dařilo i ve světových hitparádách. Titulní skladba alba, první singl „World On Fire“, vystoupala až na hitparádový vrchol v americkém Rock Radiu. 

V roce 2016 Guns N‘ Roses obnovili svoji činnost a SLASH, Axl Rose a Duff McKagan vystoupili v rámci turné „Not In This Lifetime Tour“ i v České republice. Časopis Billboard toto turné nyní zařadil na čtvrtou příčku nejvíce vydělávajících turné všech dob.

Províce informací o SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS, navštivte:

WEBFACEBOOKTWITTERSPOTIFYINSTAGRAMYOUTUBE