STAGES HOTEL Prague nabízí mezi hotely Tribute Portfolio nejlepší pohoštění

13. dubna 2022

STAGES HOTEL Prague zaznamenal velký triumf. Nedávno se umístil mezi pěti nejlepšími hotely roku 2021 na základě spokojenosti zákazníků. A nyní je tu další velký úspěch, který nás vyhoupl až na první příčku!

Marriott International, jehož franšízou pražský hotel je, pravidelně zpracovává hodnocení „svých“ hotelů dle řady kritérií. V oblasti spokojenosti zákazníků s Food & Beverage servisem (tedy pohoštěním a s tím souvisejícími službami) za první čtvrtletí tohoto roku se STAGES HOTEL Prague umístil nejlépe ze všech hotelů spadajících pod značku Tribute Portfolio v regionu EMEA (= region Evropa, střední Východ, Afrika)!

Průměrně se Tribute hotely v hodnocení F&B servisu dostanou na úroveň 55,4 %, STAGES HOTEL Prague však dosáhl úspěšnosti 79,4 %. „Vyhráli jsme o parník, ale zároveň tento úspěch bereme jako velký závazek,“ říká Otakar John, ředitel hotelu.

Svou gratulaci zaslal i Christopher Erling Strøm, regionální ředitel franšízových hotelů Marriott International v regionu EMEA a poděkoval za skvělé služby a pohostinnost, kterou STAGES HOTEL Prague svým hostům poskytuje.