Billie Eilish zpět v Praze! Jedna z největších hvězd světové hudební scény se příští rok vrátí do pražské O2 areny

29. dubna 2024

Jedna z největších hvězd světové hudební scény Billie Eilish se příští rok vrátí do pražské O2 areny, ve které představí své nejnovější album „HIT ME HARD AND SOFT“.

K vydání třetího studiového alba HIT ME HARD AND SOFT, které má vyjít 17. května Billie Eilish oznámila termíny koncertů v arénách, které produkuje společnost Live Nation, v rámci svého turné HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR. Od září 2024 se Eilish vydá na severoamerickou část turné, které potrvá až do konce prosince 2024. Od února 2025 bude turné pokračovat v Austrálii a poté ji čekají koncerty v evropských, britských a irských arénách, které začnou v dubnu a potrvají do konce července. Úplný seznam termínů turné naleznete na stránkách billieeilish.com.

Nadcházející album Billie Eilish HIT ME HARD AND SOFT napsala Billie Eilish společně se svým bratrem a dlouholetým spolupracovníkem FINNEASEM, který album také produkoval. HIT ME HARD AND SOFT bude k dispozici na všech digitálních platformách a v rámci pokračující snahy o minimalizaci odpadu a boj proti klimatickým změnám také ve všech fyzických formátech v limitovaných variantách ve stejný den, se stejným seznamem skladeb a za použití 100% recyklovatelných materiálů.

Příspěvek na charitu
Vybrané prostředky, na základě pořadatelem navýšené ceny vstupného o částku 35,- vč. DPH, budou poukázány pro účely umělce na podporu charitativních činností.

Billie Eilish bude na tomto turné pokračovat ve svém dlouholetém partnerství s ekologickou neziskovou organizací REVERB. V návaznosti na úspěch předchozích snah o udržitelnost se toto turné zaměří na snížení znečištění skleníkovými plyny, snížení plastového odpadu na jedno použití, podporu opatření v oblasti klimatu a aktualizaci koncesních nabídek s cílem propagovat a podněcovat rostlinné alternativy potravin s organizací Support+Feed a dalšími neziskovými organizacemi.

Část výtěžku z Changemaker Ticket podpoří neziskové organizace, které řeší dopady nedostatečného zabezpečení potravin a klimatické krize.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Důležité upozornění

Informace pro hokejové fanoušky

Milí fanoušci,
věříme, že si užíváte tu fantastickou atmosféru na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Prosíme vás, pozorně si přečtěte DŮLEŽITÉ INFORMACE OD POŘADATELE.

V případě dotazů kontaktujte přímo Organizační výbor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024
E-mail: info@2024.iihfworlds.com
2024.iihfworlds.com

 

INFORMACE PRO HOKEJOVÉ FANOUŠKY