STARTUJE PRODEJ NA ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2019. Kupte si lístek dřív, než ostatní

15. října 2018
Skupina Kryštof, Richard Müller, Xindl X, Michal David a další největší české a slovenské hvězdy opět rozezpívaly nadšené publikum už třetího ročníku Českého mejdanu s Impulsem, pětihodinového hudebního maratonu, který se tentokrát konal 13. října 2018 již tradičně v pražské O2 areně.

„Rádiu Impuls se již třikrát podařilo vyprodat největší českou sportovní i koncertní halu, pražskou Oarenu. Není tedy divu, že chceme v hudební tradici velkolepé oslavy české a slovenské hudby pokračovat a přivést sem další velké hudební hvězdy. Přípravy na čtvrtý ročník jsou v plném proudu a předprodej vstupenek byl právě zahájen. Český mejdan s Impulsem se tak stává tradiční přehlídkou toho nejlepšího z české muziky a toho nejlepšího z vysílání Rádia IMPULS,“projevil spokojenost s velkým úspěchem akcí generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.    

Český mejdan s Impulsem 2019 se bude opět konat v pražské O2areně, a to v sobotu 19. října. Přestože organizátoři zatím nezveřejnili jména interpretů, už teď mohou slíbit, že na diváky bude čekat jak nové hvězdné obsazení, tak i návrat těch, kteří už na Českém mejdanu s Impulsem v minulých letech vystoupili. Připomeňme si, že to byla taková jména jako je Karel Gott, Lucie Bílá, slovenští No Name, Peter Nagy, Dalibor Janda, Mirai, Slza, Mandrage a další. Mnozí z nich se chystají na Český mejdan s Impulsem znovu. A protože o nejlepší místa bývá největší zájem, radíme: „Kupte si lístek dřív než ostatní“.

Prodej vstupenek byl zahájen v pondělí 15. října 2018, a můžete je pořídit svým blízkým třeba jako krásný vánoční dárek. Producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport znovu doporučují s koupí lístků neotálet. V prodeji budou opět i speciální lístky VIP Platinum na sezení přímo u pódia. Vstupenky jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal v cenovém rozmezí 490,- Kč – 2590,- Kč.

Více informací najdete na www.impuls.cz a facebookovém profilu https://www.facebook.com/raaaadio.