THE VERY BEST OF KU YOUNG CHEF 2018/2019 LIVE in Prague

5. listopadu 2019
Víte, co má společného Ester Ledecká a jeden z našich „Very Special“ hostů? Spojení mládí, talentu, odhodlání být tím nejlepším, a to vše korunované šokujícím vítězstvím! Ale pěkně od začátku...

Projekt „Kulinářské umění“ (KU) je určený pro profesionály v gastronomii a studenty gastronomických a hotelových škol, kteří se chtějí sebevzdělávat a zlepšovat své gastronomické znalosti a dovednosti. 

Otcem a zakladatelem projektu je Jiří Roith. 

Jeho primárním cílem a myšlenkou bylo a je zlepšit úroveň gastronomického vzdělávání. Proto se zaměřil na výchovu mladých talentů formou dlouhodobější a souvislé práce tak, aby se stala perspektivní a zajímavá. Zvolil tu nejlepší formu – propojení dvou generací. Mladých talentů se čtyřicátníky – profesionály a také perspektivními zaměstnavateli. 

V roce 2018 pak Jiří v rámci KU založil soutěž KU Young Chef, určenou pro mladé talentované studenty, kteří chtějí nastartovat úspěšnou kariéru v gastronomii.

Mezi ambasadory (a mentory Young Chefů), kterých je dnes již přes 30, naleznete taková jména jako Filip Sajler, Lukáš Uher,Martin Staněk, Tomáš Kourek, Zdeněk Křížek, Radek David, Martin Hanus, Lucie Průšová, Jan Pýcha, Přemysl Douša, Pavel Roubíček, Rostislav Růžanský. 

A celé to funguje skvěle!

Důkazem je právě na začátku zmíněné šokující vítězství studenta KU a Young Chefa Vojty Petržely v letošním ročníku profesionální soutěže Kuchař roku Asociace kuchařů a cukrářů ČR, kde porazil mnohem starší profesionály z renomovaných restaurací. 

O2 arena a její catering je hrdým partnerem KU Young Chef. 

Nejúspěšnější účastníci z obou ročníků soutěže představí své Kulinářské Umění vám, našim hostům VIP pater.

Italské degustační menu připraví pod vedením Pavla Roubíčka a Rosti Růžanského, šéfkuchařů sítě italských restaurací Grosseto.

A protože O2 arena je místo, kde se budoucí hvězdy potkávají s těmi aktuálně zářícími, nemohli jsme pro tuto příležitost vybrat koncert nikoho menšího než italského tenoristy Andrea Bocelli.

V sobotu 30.11.2019 se na VIP patrech O2areny odehraje neopakovatelný kulturně-gastronomický zážitek!

Budete u toho?