Turné finských NIGHTWISH se posouvá na příští rok. V pražské O2 areně zahrají 21. 12. 2022

22. listopadu 2021

Symphonic-metalová legenda z Finska, NIGHTWISH, odkládá celé turné včetně pražské zastávky v O2 areně na příští rok. Pořadatel společně s kapelou se tak rozhodl na základě zpřísňujících se koronavirových opatření po celé Evropě.

Na NIGHTWISH a jejich grandiozní mega show, kterou mají nachystanou k live představení své desky „Human: II: Nature“, v jedinečném stage designu, s kupou pyro efektů, a hlavně s dlouho odkládanou touhou zahrát svým fanouškům nejnovější hudební pecky, si tedy příznivci ještě rok počkají.

Tuomas Holopainen vzkazuje: „Během těchto nejpodivnějších a nejnáročnějších časů jsme byli nuceni přeplánovat naše koncerty, a týká se to také našeho evropského turné Human: II: Nature World Tour. Podívejte se na nová data! Jedná se o nešťastný, ale nezbytný krok, aby byla zajištěna bezpečnost všech a abychom se co nejdříve zbavili této bizarnosti, kterou nyní všichni prožíváme. Není tu navždy a naše karavana bude brzy opět v pohybu. Do té doby na sebe dávejte pozor a uvidíme se za rok.“

Na postu speciálních hostů dochází ke změně. Místo původně avizovaných Finů AMORPHIS pojede příští rok turné jiná skvělá banda. Mladí metaloví cyber draci BEAST IN BLACK, kteří dobývají svět svou novinkou „Dark Connection“. Večer pak, podle plánu, odstartuje finská industriální metalová banda TURMION KÄTILÖT, představující svoji aktuální desku „Global Warning“.

Všechny zakoupené vstupenky na původní termíny (6. 12. 2020, 20. 5. 2021 a 20. 12. 2021) zůstávají v platnosti i na nový termín (21. 12. 2022) a není potřeba je vyměňovat.

Vstupenky můžete také nadále objednávat exkluzivně v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.