Upozornění pro návštěvníky akcí O2 areny

29. června 2016
O2 arena pro čtvrteční koncert Black Sabbath otevře všech třicet vstupů do arény a k tomu ještě dva vstupy určené pro hendikepované osoby.

Stejně jako v případě dalších vyprodaných koncertů v poslední době – McCartney a MUSE – O2 arena upozorňuje, že příchodem většiny návštěvníků těsně před zahájením koncertu se vytváří dlouhé fronty.

Podle odhadu O2 areny přichází v průměru 80 % diváků v posledních třiceti minutách před zahájením akce. Vchody jsou přitom otevřeny zpravidla 90 minut předem, což je i případ chystaného koncertu Black Sabbath.

„O2 arena pro čtvrteční koncert Black Sabbath otevře všech třicet vstupů do arény a k tomu ještě dva vstupy určené pro hendikepované osoby. Stejně jako v případě dalších vyprodaných koncertů v poslední době – McCartney a MUSE – O2 arena upozorňuje, že příchodem většiny návštěvníků těsně před zahájením koncertu se vytváří dlouhé fronty. Podle odhadu O2 areny přichází v průměru 80 % diváků v posledních třiceti minutách před zahájením akce. Vchody jsou přitom otevřeny zpravidla 90 minut předem, což je i případ chystaného koncertu Black Sabbath.

O2 arena s dvatřiceti vstupy patří mezi světové rekordmany mezi multifunkčními halami. Nemůže však slevit z přísných bezpečnostních kontrol a pravidel, které uplatňuje už od svého otevření a které se postupně staly standardem v podobných zařízeních na celém světe. Ve spolupráci s Policií ČR musela O2 arena po posledních teroristických útocích v Belgii a Francii ještě opatření posílit. Za předchozí dva roky investovala O2 arena do rozsáhlých rekonstrukcí a bezpečnosti, včetně nových bezpečnostních rámů a rentgenů.Podle odhadu O2 areny přichází v průměru 80 % diváků v posledních třiceti minutách před zahájením akce. Vchody jsou přitom otevřeny zpravidla 90 minut předem, což je i případ chystaného koncertu Black Sabbath.

O2 arena s dvatřiceti vstupy patří mezi světové rekordmany mezi multifunkčními halami. Nemůže však slevit z přísných bezpečnostních kontrol a pravidel, které uplatňuje už od svého otevření a které se postupně staly standardem v podobných zařízeních na celém světe. Ve spolupráci s Policií ČR musela O2 arena po posledních teroristických útocích v Belgii a Francii ještě opatření posílit. Za předchozí dva roky investovala O2 arena do rozsáhlých rekonstrukcí a bezpečnosti, včetně nových bezpečnostních rámů a rentgenů.

Důležité upozornění

Informace pro hokejové fanoušky

Milí fanoušci,
věříme, že si užíváte tu fantastickou atmosféru na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Prosíme vás, pozorně si přečtěte DŮLEŽITÉ INFORMACE OD POŘADATELE.

V případě dotazů kontaktujte přímo Organizační výbor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024
E-mail: info@2024.iihfworlds.com
2024.iihfworlds.com

 

INFORMACE PRO HOKEJOVÉ FANOUŠKY