VÉMOLA vs. MARPO v boxu! OKTAGON UNDERGROUND míří do O2 areny!

3. září 2021

Zápas, který visel ve vzduchu a v hlavách fanoušků už roky, se z důvodu „výměny součástek“ českého Terminátora přesouvá z 13.11.2021 na nový termín. Střet dvou světů, sportovců, celebrit a výrazných osobností se uskuteční 26.2.2022 v pražské O2 areně. Nejpopulárnější český zápasník a hvězda OKTAGONU Karlos „Terminátor“ Vémola se tváří v tvář utká s českým rapperem Marpem v boxu, tedy mimo svou komfortní zónu.

„Já na ten svůj první knockout čekám už 30 let, takže jestli na něj budu čekat o 3 měsíce déle, už to asi vydržím,“ řekl sebevědomě Vémola.

„Já samozřejmě přeju Karlosovi, aby se uzdravil, protože zdraví máme jenom jedno, ale k jeho poznámce o knockoutu bych rád vzkázal: Dej tomu, Terminátore, dalších 30 let a třeba se ti to podaří,“ kontroval pohotově Marpo.

„A když show, tak se vším všudy! Když už se vyzývají zdánlivě nesourodé dvojice zajímavých profesí, řekli jsme si, proč ne,“ komentuje promotér Ondřej Novotný divácky atraktivní a propíraný zápas „slovenské bestie“ Gábora Borárose s českým hercem a sportovcem Jakubem Štáfkem v boxerském zápase.

To a mnohem víc na události, která nemá v České republice obdoby. Hvězdy OKTAGONU, to nejlepší, co domácí scéna bojových sportů nabízí. Samozřejmostí bude bohatá audiovizuální show, která v doprovodu s atmosférou O2 areny, vyčaruje životní zážitek.

Vstupenky na akci OKTAGON UNDERGROUND: VÉMOLA vs. MARPO jsou v prodeji od 03.09.2021 od 14:00 hodin v sítích Ticketmaster.a Ticketportal.

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín akce (13.11.2021) zůstávají v platnosti i na nový termín 26.2.2022 a není potřeba je vyměňovat. Prodej vstupenek pokračuje v sítích Ticketmaster a Ticketportal. 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.