2CELLOS oznamují evropské termíny svého posledního světového turné

6. září 2021

Luka Šulić a HAUSER spolu strávili posledních deset let jako 2CELLOS. Vydali šest studiových alb, nasbírali miliardy zhlédnutí, vystupovali na ikonických místech po celém světě a na své energií nabité koncerty prodali téměř milion vstupenek. Dnes 2CELLOS oznamuje další část svého světového turné a prozrazuje, že turné v roce 2022 bude poslední společné.

Dvojice říká:

„Toto turné je uměleckým vyvrcholením naší společné cesty v rámci 2CELLOS. Koncerty tohoto turné budou největší, které jsme kdy odehráli. Do těchto koncertů vložíme vše, co jsme se při společném hraní naučili.  Budou intenzivní, budou rockové, budou dojemné, budou emotivní. Dáme do nich všechno – a pak si 2CELLOS bude moci odpočinout. Jste připraveni užít si to s námi?!“

Další termíny budou brzy oznámeny

O 2CELLOS

2CELLOS jsou mezinárodní senzace – dva violoncellisté s klasickým hudebním vzděláním, kteří se na YouTube proslavili virálním videoklipem „Smooth Criminal“ Michaela Jacksona z roku 2011. Dvojice Luka Šulić a HAUSER prosluli svým dynamickým stylem hry. 2CELLOS společně nasbírali na YouTube neuvěřitelných 1,3 miliardy zhlédnutí, 5,5 milionu odběratelů, 1 miliardu streamů a prodali téměř 1 milion vstupenek. 2CELLOS vynesli violoncello do nebeských výšin díky svému charakteristickému stylu hraní, které boří hranice mezi hudebními žánry – od klasické a filmové hudby až po pop a rock. 2CELLOS jsou známí svými energií nabitými koncerty, které vyprodávají po celém světě (newyorská Radio City Music Hall, londýnská Royal Albert Hall a Opera v Sydney). Duo vystupovalo například po boku hudebních velikánů Stevena Tylera, Andrey Bocelliho, Red Hot Chili Peppers, Queens of the Stone Age a George Michaela. Legendární zpěvák Sir Elton John si 2CELLOS vybral jako předskokany svého koncertu a zároveň je přizval, aby se stali součástí jeho doprovodné kapely. 2CELLOS letos slaví 10. výročí a usilovně pracují na tom, aby i nadále dosahovali nových stratosfér.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.