7. ročník koncertu Český mejdan s Impulsem proběhne v sobotu 21. 10. 2023

15. října 2022

Český mejdan to je už tradiční, téměř pětihodinový hudební koncertní maraton s největšími hvězdami české a slovenské populární hudby. Jedinečný koncert pro všechny generace, které žijí českou muzikou, tedy jistě potěší informace, že 7. ročníkem Českého mejdanu s Impulsem opět ožije pražská O2 arena. A organizátoři prozradili první slavné jméno chystané akce.

Na dalším Českém mejdanu vystoupí, a do O2 areny se tak vrátí, legendární Olympic s nestárnoucím Petrem Jandou. Další jména se příznivci akce dozví už brzy.

V minulosti na velkolepém koncertu plném hitů vystoupili například Lucie Bílá, Kryštof, Michal David, Marek Ztracený, Hana Zagorová, Helena Vondráčková, Chinaski, Meky Žbirka, Divokej Bill, No Name, Peter Nagy, Richard Müller, Václav Neckář, Xindl X, Michal Hrůza, Mirai, Jelen, Ewa Farna, Mandrage, Leona Machálková, Vašo Patejdl, Dalibor Janda, Janek Ledecký, Ilona Csáková, Petr Kolář, Sagvan Tofi, Markéta Konvičková, Dasha a další.

Producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport, zahájí prodej vstupenek pro veřejnost v pondělí 17. října 2022 a vy je můžete pořídit svým blízkým třeba jako krásný vánoční dárek. Zatím je možné zakoupit jen vstupenky k sezení na vybraná místa, o která bývá největší zájem. Proto radíme neváhat s nákupem.

„Kupte si lístek dřív než ostatní.“

Ve fázi příprav je teď konečný tvar scény a pódia, který ovlivní počet možných míst na sezení a stání na ploše. Proto půjdou tato místa do prodeje až ve druhé vlně.

Vstupenky jsou k dostání v oficiálních prodejních sítích Ticketportal a Ticketmaster, zatím v cenovém rozmezí 590 Kč – 1 390 Kč.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.