Akce v O2 areně? Bez problémů pouze se vstupenkou od Ticketportalu

3.Květen 2018
Chcete si koncert oblíbeného interpreta nebo sportovní akci v pražské O2 areně užít opravdu v klidu? Máme pro vás radu: vstupenky kupujte pouze u společnosti Ticketportal, která je výhradním partnerem O2 areny v oblasti ticketingu. Vstupenky je možné nakupovat buď přes web O2 areny nebo prostřednictvím webu a v prodejní síti společnosti Ticketportal.

GRAFIKA VSTUPENKY_small
 “V uplynulých letech jsme v O2areně hostili řadu vrcholných událostí, koncertů, rodinných show nebo sportovních akcí a bohužel stejně jako všude na světě nepravidelně registrujeme i problémy s pravostí vstupenek. Dlouhodobě však našim návštěvníkům radíme jedinou věc: jistotou je nákup vstupenek pouze u oficiálního parnera, společnosti Ticketportal,”říká Robert Schaffer, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Bestsport a O2areny. “Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme. K dispozici máme mechanismy, které nepravé vstupenky umí identifikovat. Jejich držitelé – bez ohledu na to, jak se ke vstupenkám dostali – posléze nejsou vpuštěni do prostor O2areny.”

Ticketportal je dlouhodobým partnerem O2areny v oblasti ticketingu. Společnost je součástí mezinárodní skupiny, která působí v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Polsku. V současné době provozuje v České republice prodejní síť s více než 800 prodejními místy.

Důležité upozornění

MIMOŘÁDNÉ SDĚLENÍ

Dle opatření Vlády České republiky v souvislosti se šířením koronaviru COVID-19 jsou aktuálně povoleny akce s účastí do 2500 osob. To je na naší arenu stále málo, ale doufáme, že už se brzy společně uvidíme.

U všech akcí, kterých se opatření týká, jsme v kontaktu s pořadateli a jednáme o nových termínech. Naprostá většina akcí se neruší, ale posouvá se na nový, pozdější, termín tak, aby se mohla uskutečnit a potěšit vás. I proto si prosím ponechte své původní vstupenky, které zůstávají v platnosti i na nový termín, a není třeba je vyměňovat.

Sledujte prosím náš web a sociální sítě, kde Vás budeme průběžně informovat o aktuálním vývoji. V případě dotazů ke konkrétním akcím, prosíme návštěvníky / diváky, aby se obraceli přímo na pořadatele dané akce.

Akce, kterých se opatření týká:

PENTATONIX
JIŘÍ KORN 70 – PŘIDANÝ KONCERT​
Ceny Anděl Coca-Cola 2019​
SUPERFINÁLE FLORBALU 2020
Cirk La Putyka: CESTY
TWO STEPS FROM HELL​
MISTROVSTVÍ EVROPY V JUDU
NICK CAVE AND THE BAD SEEDS​
ARA MALIKIAN​
ERIC CLAPTON​
Harry Styles
Jarek Nohavica 
QUEEN RELIVED
CIRK LA PUTYKA – CESTY
JAMIE CULLUM
MICHAL DAVID
ANDRÉ RIEU
CELINE DION
BEN CRISTOVAO
OKTAGON PRIME 5
LEOŠ MAREŠ
MISTROVSTVÍ EVROPY V JUDU
THE WEEKND
KISS
ALICIA KEYS
LENNY KRAVITZ
GLOBAL CHAMPIONS PRAGUE PLAYOFFS
PAVEL ŠPORCL
HELLOWEEN
AEROSMITH
KABÁT
CAVALLUNA