Akce v O2 areně? Bez problémů pouze se vstupenkou od Ticketportalu

3. května 2018
Chcete si koncert oblíbeného interpreta nebo sportovní akci v pražské O2 areně užít opravdu v klidu? Máme pro vás radu: vstupenky kupujte pouze u společnosti Ticketportal, která je výhradním partnerem O2 areny v oblasti ticketingu. Vstupenky je možné nakupovat buď přes web O2 areny nebo prostřednictvím webu a v prodejní síti společnosti Ticketportal.

GRAFIKA VSTUPENKY_small
 “V uplynulých letech jsme v O2areně hostili řadu vrcholných událostí, koncertů, rodinných show nebo sportovních akcí a bohužel stejně jako všude na světě nepravidelně registrujeme i problémy s pravostí vstupenek. Dlouhodobě však našim návštěvníkům radíme jedinou věc: jistotou je nákup vstupenek pouze u oficiálního parnera, společnosti Ticketportal,”říká Robert Schaffer, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Bestsport a O2areny. “Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme. K dispozici máme mechanismy, které nepravé vstupenky umí identifikovat. Jejich držitelé – bez ohledu na to, jak se ke vstupenkám dostali – posléze nejsou vpuštěni do prostor O2areny.”

Ticketportal je dlouhodobým partnerem O2areny v oblasti ticketingu. Společnost je součástí mezinárodní skupiny, která působí v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Polsku. V současné době provozuje v České republice prodejní síť s více než 800 prodejními místy.