O2 arena patří do první desítky nejmodernějších hal v Evropě s kapacitou až 20 tisíc míst. Každoročně je dějištěm desítek atraktivních sportovních a kulturních událostí. Byla otevřena v roce 2004 při konání mistrovství světa v ledním hokeji a každoročně je navštěvována stovkami tisíc lidí. V roce 2022 jsme přivítali dokonce přes 1 milion návštěvníků.

O2 arena se nachází v severovýchodní části Prahy, vzdálené zhruba 10 km od centra města. Má výhodnou polohu mezi vnitřním silničním okruhem pro dopravu z jiných částí metropole a vnějším silničním okruhem s krátkým napojením na výpadovou radiálu a mezinárodní dálniční síť.

O2 arena nabízí prostor, který umožňuje více než čtyřicet prostorových, funkčních nebo technických proměn plochy a hlediště. Při velkém rockovém koncertu může maximální kapacita O2 areny přesáhnout až 20 000 diváků. Moderní technologie v O2 areně zahrnují například videokostku, vnitřní televizní okruh, displejové fasády, vlastní televizní studio, posuvné tribuny, špičkovou akustiku, světelný park i vyspělé telekomunikační vybavení.

Vedle standardních diváckých prostor nabízí O2 arena uzavřená patra pro nájemce skyboxů a klubových sedadel. Samozřejmostí jsou obchodní plochy se zázemím, řada salónků, restaurací a barů, stejně jako prostory pro tiskové konference, semináře nebo kongresy.

V těsné blízkosti O2 areny v roce 2018 vyrostlo multifunkční kongresové a kulturní centrum O2 universum , které láká především na akce pro firmy jako konference, firemní party nebo vánoční večírky a plesy.

Zatím posledním projektem v této oblasti je Stages hotel Praha, který nabízí možnost ubytování doslova v blízkosti hvězd v 300 originálně zařízených pokojích inspirovaných hudbou. V roce 2022 tato unikátní stavba získala také prestižní ocenění Stavba roku.

Oficiálními prodejci na akce v O2 areně jsou Ticketmaster a Ticketportal. Za platnost vstupenek zakoupených u jiných prodejců NERUČÍME.

O2 arenu vlastní a provozuje společnost Bestsport, a.s., která je členem skupiny PPF.

Skupina PPF investuje do řady odvětví, od finančních služeb přes telekomunikace, biotechnologie, nemovitosti až po strojírenství. Svůj růst staví na rozvíjení tradičních i nových odvětví, budování moderní infrastruktury, digitální ekonomiky a propojení českého talentu a schopností s globálními příležitostmi. PPF působí v Evropě, Asii a Severní Americe. Skupina vlastní aktiva ve výši 44 miliard eur a zaměstnává celosvětově 98 000 lidí (k 30. 6. 2020). Daně z příjmu hradí společnosti ze skupiny PPF v každé z 25 zemí, kde podnikají a tvoří zisk.

www.ppf.eu
www.twitter.com/SkupinaPPF
https://www.linkedin.com/company/ppf/