Bitva o titul střední váhy, finále Tipsport Gamechanger a Vémola naposledy v O2 areně

23. listopadu 2023

Pražská O2 arena se 29. 12. 2023 stane místem, kde se bude psát historie. Dojde nejen na všemi očekávanou bitvu Kincl vs. Čepo, ale také k finále evropské MMA ligy mistrů o 300 000 EURO a souboji Vémola vs. „Pirát“ Krištofič. Vrcholný turnaj tohoto roku, který si nesmíš nechat ujít. A také skvělý vánoční dárek ve formě absolutního zážitku.

Patrik Kincl, šampion střední váhy, světová #47 a jeden z nejlepších bojovníků OKTAGONu napříč váhovými kategoriemi přijal výzvu od Vlasta Čepa. Majitel nejnebezpečnějších pěstí v OKTAGONu věří, že přišel jeho čas. Podaří se mu Kincla vlákat do svého chaosu a nastolit novou vládu?

Poslední dva. Ti nejlepší z nejlepších, kteří se evropskou MMA ligou mistrů Tipsport Gamechanger probojovali do finále, jenž se navždy zapíše do dějin MMA. Srbský „Prometheus“ Veličković, který v semifinále ukončil Davida Kozmu, a proti němu řecký „Spartan“ Michailidis se skalpem Louise Glismanna.
Kdo se stane nejlepším evropským bojovníkem welteru a odnese si slávu a výhru 300 000 EURO?

Dlouholetí rivalové Vémola s „Pirátem“ Krištofičem si jdou svůj dávný spor konečně vyřešit do klece. A bude to „Terminátorovo“ poslední představení v O2 areně před koncem kariéry.

Těš se i na ostrý souboj oblíbeného Škvora s nejzkušenějším německým zápasníkem všech dob Martinem Zawadou a další známé zápasníky, jako je Ryšavý, „Fidži“ Fiala nebo vítěz německé OKTAGON Challenge Shaaban.

Poslední turnaj sezóny, absolutní vrchol v pražské O2 areně a dokonalý vánoční dárek pro vás i vaše blízké, který potěší úplně každého.
Připrav se na jeden z nejlepších zážitků roku 2023!

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.