Byl oznámen nový termín pražského koncertu SABATON! Bude to letos v srpnu

2. března 2022

Tak je to tady přátelé! Švédští metaloví válečníci SABATON právě potvrdili nový termín koncertu, svého dlouho plánovaného turné „The Tour To End All Tours“ pro české fanoušky! A jsou to dobré zprávy!

SABATON dorazí dobýt PRAHU, O2 arenu, už letos v létě! 25. srpna 2022!

Mocní Švédové SABATON dobývají od samého počátku hudební bojiště za bojištěm. Mají na kontě už dost velkou hromadu zlata a platiny, např. 4x platinovou desku „Carolus Rex“ z roku 2012! Jejich logo bývá tím největším na plakátech evropských festivalů, jako např. polský Woodstock, kde zahráli před půl milionem oddaných obdivovatelů. Turné po Austrálii, Asii, po obou amerických kontinentech…a ve vyjmenovávání všech jejich dobytých vítězství by se dalo pokračovat donekonečna. I v našich končinách patří mezi obdivované a milované kapely a dobyli zde mnoho metalových srdcí.

Nové album SABATON „The War To End All Wars“ (vychází 4. 3. 2022) je zbrusu novou, silnou zbraní k dalšímu obřímu metalovému útoku, jehož plán je nyní dán a potvrzen! Můžete se chystat přátelé, nezastavitelný metalový tank SABATON vás nabije energií, která vám vydrží na hodně dlouho!

Speciální hosté koncertu budou potvrzeni později, ale to důležité je, že se SABATON vrací, vyzbrojeni silou, energií a chutí vítězit!

Vstupenky na koncert jsou k dostání v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Vstupenky na původní termín 12. 3. 2022 zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.