Do pražské O2 areny se letos podruhé vrací Divokej Bill. Na Českém mejdanu s Impulsem zahraje 19. října 2024

24. ledna 2024

Český mejdan s Impulsem, tradiční domácí hudební akce, se bude konat již po osmé a Rádio Impuls na ní oslaví své 25. narozeniny. Fanoušky tohoto jedinečného koncertu pro všechny generace, které žijí českou muzikou, jistě potěší informace, že dalším ročníkem Českého mejdanu s Impulsem opět ožije největší hala v České republice, pražská O2 arena.

Bude to v sobotu, 19. října 2024

Organizátoři akce odhalují jména tradičního maratonu plného skvělé muziky postupně. A věří, že návštěvníky potěší i nejnovější zpráva. Rádio Impuls totiž stejně jako kapela Divokej Bill slaví 25. narozeniny, a tak se kapela DIVOKEJ BILL letos do O2 areny, kterou vyprodala na svůj lednový narozeninový koncert, vrátí ještě jednou. Ano, do sestavy Českého mejdanu s Impulsem 2024 přibyla právě divoká partička kluků z Úval. Naživo zahraje nejen novinky ze skvělého posledního alba Bazilišek, ale i hity, které k Billům prostě patří. Uslyšíte Rozárku, Plakala nebo Čmeláka, kterého posluchači Impulsu milují.

Poprvé na této hudební události zazní i světové hity, které znáte z repertoáru slavné skupiny Queen. Radio Ga- Ga je přece ten správný hit na rádiovou narozeninovou oslavu. Nejznámější český tribute band světového formátu QUEENIE, který už několikrát dobyl O2 arenu ve velkém stylu, přinese nejslavnější hity nesmrtelného Freddieho Mercuryho i na Český mejdan s Impulsem 2024. Ti, kteří už tuto formaci naživo viděli, vědí, že tahle „Show must go on “ a rozhodně si ji užijí.

Další jméno Českého mejdanu 2024 je už tradiční a české. Do O2 areny zamíří znovu MICHAL HRŮZA.
Jeho jméno je zárukou, že si na Českém mejdanu zazpíváte známé hity jako Zakázané uvolnění, Černý brejle, Pro Emu nebo Napořád.

A to není zdaleka všechno. Další jména budou oznámena už brzy. Jisté je, že obsazení 8. ročníku Českého mejdanu s Impulsem bude opět velkolepé a objeví se tu, jak je dobrým zvykem, jména tradiční i zcela nová! A chybět nebude ani překvapivé hudební spojení. Připomeňme si, že mezi interprety minulých ročníků byla i taková jména jako Karel Gott, Lucie Bílá, Kryštof, Hana Zagorová, Chinaski, Peter Nagy, Richard Müller,
Vašo Patejdl, Marie Rottrová, Václav Neckář, Xindl X, Mirai, Jelen nebo mejdanový král Michal David.

O nejlepší místa bývá největší zájem, proto radíme: „Kupte si lístek dřív než ostatní“. V prodeji jsou opět i speciální lístky VIP Experience na sezení přímo u pódia a s cateringem.

Producenty koncertu jsou Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.