7.10.2022 20:00
8.10.2022 20:00

2022 NHL GLOBAL SERIES

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 7.10.2022 20:00
8.10.2022 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán NHL Ticketmaster (336.71 Kb)
Orientační plán NHL Ticketportal (351.93 Kb)
Cena

1 990–8 990 Kč
---
vozíčkář + doprovod
990 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Pokyny pořadatele

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz

Podmínky nákupu vstupenek

Pořadatel, místo konání a umělec si vyhrazují právo trvat na tom, aby účastníci akce dodržovali všechny zdravotní a bezpečnostní protokoly a požadavky nutné pro vstup na akci stanovené pořadatelem akce, místem konání či umělcem bez ohledu na to, zda jsou tato opatření vyžadována zákonem (včetně například požadavku na předložení dokladu o očkování nebo prodělání nemoci COVID – 19 atd.).

National Hockey League (NHL) a Hráčská asociace National Hockey League (NHLPA) ve spolupráci se společností Live Nation dnes oznámily plány na 2022 NHL Global Series a 2022 NHL Global Series Challenge, v nichž se představí týmy Nashville Predators, San Jose Sharks, Colorado Avalanche a Columbus Blue Jackets.

Sharks a Predators zahájí základní část sezóny 2022–23 vzájemnými zápasy v Praze v O2 areně v pátek 7. října a v sobotu 8. října. Avalanche a Blue Jackets se utkají ve dvou zápasech základní části ve finské Nokia Areně v Tampere v pátek 4. listopadu a v sobotu 5. listopadu.

Před zápasy v Praze absolvují Predators a Sharks své tréninkové kempy v Evropě a každý z nich sehraje exhibiční zápas v rámci NHL Global Series Challenge 2022. Predators se budou hlásit ve švýcarském Bernu a v pondělí 3. října odehrají exhibiční zápas proti SC Bern v PostFinance Areně. Sharks odehrají v úterý 4. října exhibiční zápas v německém Berlíně proti Eisbären Berlín v Mercedes-Benz Areně.

Harmonogram
7/10
Otevření vchodů: 18:30
San Jose Sharks vs. Nashville Predators: 20:00

8/10
Otevření vchodů: 18:30
Nashville Predators vs. San Jose Sharks: 20:00

Vstupenky na zápasy NHL Global Series 2022 a 2022 NHL Global Series Challenge budou v prodeji pro veřejnost ve výše uvedených termínech a časech. Vstupenky se budou prodávat postupně do vyčerpání zásob.

NHL Global Series 2022 bude celkově devátou sezónou, kdy NHL cestuje do Evropy, aby zde odehrála zápasy základní části. Tyto zápasy jsou odměnou pro zástupy věrných a vášnivých fanoušků v Evropě, kteří si užívají živé přenosy zápasů NHL dostupné prostřednictvím mezinárodních vysílacích a mediálních partnerů. Největší hvězdy NHL se také představují na mnoha platformách sociálních médií a na webu NHL.com v devíti jazycích pro mezinárodní fanoušky ligy. V Evropě se odehrálo 28 zápasů NHL v základní části. V České republice se doposud odehrálo 5 zápasů základní části NHL, které se všechny konaly v pražské O2 areně. Letošní zápasy ve Finsku budou vůbec prvními zápasy základní části NHL, které se odehrají v Tampere.

NHL je globální ligou, více než 30 % hráčů NHL se v této sezóně narodilo mimo Severní Ameriku. Všechny čtyři kluby mají na svých soupiskách řadu zahraničních hvězd včetně rodáků z hostujících zemí. Roman Josi z Predators se v říjnu představí ve svém rodném městě Bernu ve Švýcarsku proti svému bývalému týmu SC Bern. Rodáci z České republiky Tomáš Hertl a Radim Šimek ze Sharks a David Rittich z Predators budou hrát ve své vlasti poprvé jako hráči NHL. Mikko Rantanen a Artturi Lehkonen z Avalanche, stejně jako rodák z Tampere Patrik Laine a Joonas Korpisalo z Blue Jackets budou navíc hrát ve své rodné zemi, ve Finsku, které je také domovem generálního manažera Blue Jackets Jarmo Kekalainena.

San Jose, Colorado a Columbus odehráli zápasy základní části v Evropě, zatímco Nashville odehrál dva zápasy základní části v Japonsku a v Evropě bude debutovat. Týmy Sharks a Blue Jackets si rozdělily dva vzájemné zápasy v rámci premiérové série NHL 2010 ve švédském Stockholmu (San Jose 3, Columbus 2 8. října 2010; Columbus 3, San Jose 2 (prodloužení) 9. října 2010). V roce 2017 se Colorado vypravilo do Stockholmu na NHL Global Series, kde ve dvou zápasech podlehlo Ottawě Senators (Ottawa 4, Colorado 3 (prodloužení) 10. listopadu 2017; Ottawa 4, Colorado 3 11. listopadu 2017). Predators hráli s Pittsburgh Penguins během GAME ONe 2000 Japan, kde si s Penguins v Saitamě rozdělili dva zápasy (Nashville 3, Pittsburgh 1 6. října 2000; Pittsburgh 3, Nashville 1 7. října 2000).

Další informace o NHL Global Series 2022 a 2022 NHL Global Series Challenge budou zveřejněny, jakmile budou k dispozici na stránkách NHL.com/fi, NHL.com/cs a NHL.com/de a na mezinárodních účtech na sociálních sítích @NHL_fi, @NHLcz a @NHLde, které budou sloužit jako oficiální domov pro všechny nejnovější zprávy a informace o NHL Global Series 2022 a další funkce z celé NHL. Média, která chtějí dostávat oznámení a avíza týkající se 2022 NHL Global Series a 2022 NHL Global Series Challenge, se musí zaregistrovat a přihlásit na adrese www.media.nhl.com.