4.10.2024 19:00
5.10.2024 16:00

2024 NHL GLOBAL SERIES

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 4.10.2024 19:00
5.10.2024 16:00
Vstup od 17:30 (4.10.) a 14:30 (5.10.)
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán 2024 NHL GLOBAL SERIES 4. 10. 2024 Ticketmaster (148.68 Kb)
Orientační plán 2024 NHL GLOBAL SERIES 5. 10. 2024 Ticketmaster (150.34 Kb)
Cena

1 990 – 7 990 Kč
---
vozíčkář + doprovod
990 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Ticketmaster:

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz

Ticketportal:

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

National Hockey League (NHL) a Hráčská asociace National Hockey League (NHLPA) společně s Live Nation dnes oznámily, že NHL Global Series™ 2024 presented by Fastenal zahájí týmy Buffalo Sabres, New Jersey Devils, Dallas Stars a Florida Panthers.

V pátek 4. října a v sobotu 5. října zahájí Sabres a Devils základní část sezóny 2024-25 dvojicí zápasů v pražské O2 areně. Zápasy v Praze se odehrají 4. října v 19:00 hodin a 5. října v 16:00 hodin.

Před cestou do Prahy zakončí Sabres tréninkový kemp v německém Mnichově, kde se v pátek 27. září utkají v exhibičním zápase s klubem Deutsche Eishockey Liga (DEL) Red Bull Mnichov. Půjde o slavnostní otevření zbrusu nové domácí haly Red Bull Mnichov, SAP Garden. Stars a Panthers se pak střetnou ve finské Nokia Areně v Tampere v pátek 1. listopadu a v sobotu 2. listopadu.

 

NHL Global Series 2024 presented by Fastenal bude 11. sezónou, kdy NHL cestuje do Evropy, aby zde odehrála zápasy základní části. Tyto zápasy jsou odměnou pro zástupy věrných a vášnivých fanoušků v Evropě, kteří si užívají přímé přenosy zápasů NHL dostupné prostřednictvím mezinárodních vysílacích a mediálních partnerů, včetně MTV Oy a Viaplay (Finsko), TV10 a Viaplay (Švédsko), TV3 a Viaplay (Norsko a Dánsko), Nova a NovaSport (Česko a Slovensko), Dajto (Slovensko), Sky a ProSieben (Německo), Sky (Rakousko) a MySports (Švýcarsko), jakož i streamovací služby NHL.TV. Největší hvězdy NHL se také představují na mnoha platformách sociálních médií a na webu NHL.com v sedmi jazycích pro mezinárodní fanoušky ligy. Ze 42 předchozích zápasů základní části NHL odehraných mimo Severní Ameriku se sedm odehrálo v Česku, všechny v pražské O2 areně. Dva zápasy v Tampere v této sezóně budou třetím a čtvrtým zápasem, které se odehrají v Nokia Areně v tomto městě, a desátým a jedenáctým ve Finsku.

CENA VSTUPENEK OD 1990,- Kč
PŘEDPRODEJ ISPORT.CZ OD 18. 3. 2024 V 10:00
PŘEDPRODEJ LIVE NATION KLUB OD 19. 3. 2024 V 10:00
PŘEDPRODEJ NHL & O2 OD 20. 3. 2024 V 8:00
PŘEDPRODEJ NEW JERSEY DEVILS FAN KLUB OD 20. 3. 2024 V 12:00
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 21. 3. 2024 V 10:00

NHL Global Series 2024 presented by Fastenal bude pro Stars první zkušeností s hraním zápasů základní části mimo Severní Ameriku a stanou se tak 27. klubem, který se takových zápasů zúčastní. Pro Devils to bude druhá cesta do zámoří na zápasy základní části a pro Sabres a Panthers třetí taková cesta. Níže jsou uvedeny výsledky zápasů základní části NHL, které New Jersey, Buffalo a Florida odehrály mimo Severní Ameriku, a také odkazy na kompletní historii předsezónních zápasů NHL a zápasů základní části odehraných mimo Severní Ameriku.

NHL je globální ligou – více než 30 % hráčů NHL se v této sezóně narodilo mimo Severní Ameriku. Na soupiskách všech čtyř klubů, které se účastní NHL Global Series 2024 presented by Fastenal, je několik zahraničních hvězd, včetně rodáků ze zemí, v nichž se zápasy hrají. Útočník Sabres JJ Peterka se při návštěvě klubu v Mnichově vrátí do svého rodiště a nastoupí proti svému bývalému týmu. Peterka odehrál v sezónách 2019-20 a 2020-21 za Red Bull Mnichov 72 zápasů v DEL, než se vydal do Severní Ameriky a připojil se k Sabres. V Praze se pak do rodné země vracejí dva útočníci Devils, Ondřej Palát a Tomáš Nosek, a také útočník Sabres Lukáš Rousek, který v pražské Spartě Praha odehrál během čtyř sezon (2017-18 až 2020-21) 161 zápasů.

V listopadu se do Tampere vrátí dvojice rodáků, kapitán Panthers Aleksander Barkov a útočník Stars Roope Hintz. Kromě toho, že obě tyto opory pocházejí z Tampere, strávily nějaký čas v týmech SM-liigy, které nazývají Nokia Arenu svým domovem. Barkov byl v roce 2013 draftován Panthers z Tappary Tampere jako druhý v celkovém pořadí a Hintz zahájil svou kariéru v SM-liize v týmu Ilves Tampere v sezóně 2013-14. Jednu sezónu (2017-18) strávil v Tappara Tampere také obránce Panthers Niko Mikkola a do své vlasti se vracejí i další dva spoluhráči, útočníci Anton Lundell a Eetu Luostarinen. Kromě toho se domů vrátí i trojice dalších hráčů Stars narozených ve Finsku, obránci Jani Hakanpää, Miro Heiskanen a Esa Lindell.

Další informace o NHL Global Series 2024 presented by Fastenal, včetně časů začátků, informací o prodeji vstupenek a vysílání, budou zveřejněny, jakmile budou k dispozici, zde, stejně jako na stránkách NHL.com/fi, NHL.com/cs a NHL.com/de a na mezinárodních účtech na sociálních sítích @NHL_fi, @NHLcz a @NHLde, které budou sloužit jako oficiální domov pro všechny nejnovější zprávy a informace o NHL Global Series 2024 presented by Fastenal, stejně jako další informace z celé NHL. Média, která chtějí dostávat tiskové zprávy a avíza týkající se NHL Global Series 2024, se musí zaregistrovat a přihlásit k odběru na adrese Media.NHL.com.

Více informací naleznete také na www.livenation.cz.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.