28.10.2023 19:00

50 CENT

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 28.10.2023 19:00
Vstup od 17:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán 50 CENT Ticketmaster (256.59 Kb)
Orientační plán 50 CENT Ticketportal (315.43 Kb)
Cena

1 690 – 2 690 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.
Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítí Ticketmaster a Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz.

Curtis „50 Cent“ Jackson, držitel mnoha cen EMMY® a GRAMMY®, dnes oznámil, že se vydává na celosvětové turné k 20. výročí vydání svého debutového alba Get Rich or Die Tryin‘, které změnilo pravidla hry. Turné The Final Lap Tour, které produkuje společnost Live Nation a představuje Sire Spirits, se zastaví v Severní Americe a Evropě, včetně Toronta, Brooklynu, Atlanty, Prahy, Amsterdamu, Osla, Paříže a mnoha dalších míst.

The Final Lap Tour představí rapovou ikonu, která zahraje desítky oblíbených hitů a hitparádových hitů spolu s vybranými skladbami, které nebyly živě představeny již několik desetiletí. Navíc turné podpoří na všech koncertech speciální host a dlouholetý přítel Busta Rhymes a další speciální hosté budou oznámeni.

Značky Sire Spirits Curtise „50 Centa“ Jacksona, Branson Cognac a Le Chemin du Roi Champagne, budou k dispozici během celého turné a na vybraných místech společnosti Live Nation při dalších akcích. Tento vztah souvisí se závazkem společnosti Live Nation k rozmanitosti a podpoře plně černošských značek, z nichž Sire Spirits je jednou z mála.

50 Cent, uznávaný jako jeden z nejtalentovanějších a nejplodnějších hudebních umělců své doby, se proslavil svým debutovým albem Get Rich or Die Tryin‘, které pokořilo řadu rekordů. Od té doby prodal po celém světě více než 30 milionů alb a získal nejprestižnější ocenění. Jackson využil svou hvězdnou sílu k dosažení nebývalého úspěchu jako podnikatel, herec, režisér a výkonný producent. Od alba Get Rich or Die Tryin‘, které se stalo jedním z nejrychleji prodávaných alb v historii, až po vytvoření jedné z nejvlivnějších smluv v hiphopu prodejem vody Vitaminwater, Jackson stále láme rekordy. V současné době drží rekord za nejlépe hodnocenou premiéru seriálu na stanici Starz s filmem „Power Book II: Ghost“.

Harmonogram
17:30 Otevření vstupů
19:00 Jeremih
19:45 Busta Rhymes
21:00 50 Cent

O 50 Centovi
Curtis „50 Cent“ Jackson si vybudoval prosperující televizní a filmovou kariéru jako nejlepší producent i hvězda ve své třídě. V roce 2005 založil společnost G-Unit Film & Television, Inc. která produkovala širokou škálu obsahu na mnoha platformách a prodala nespočet pořadů různým televizním stanicím. Mezi ně patří i kritikou oceňovaný seriál č. 1 na stanici Starz, „Power“, ve kterém si nejen zahrál, ale také působil jako výkonný producent a režisér Úspěšně se zaměřil na rozšíření univerza „Power“ pomocí spin-offů “Power Book II: Ghost,“ „Power Book III: Raising Kanan“ a „Power Book IV: Force“. G-Unit Film & Television také produkoval hit stanice ABC „For Life“, v současné době pracuje na třetí sezóně populárního seriálu „Black Mafia Family“ pro Starz a nedávno vydal Docuseries „Black Mafia Family“. V roce 2023 Jackson oznámil neexkluzivní smlouvu o vývoji několika projektů se společností FOX. G-Unit také připravuje scénáře k seriálům „Fightland“ a „Queen Nzinga“ pro Starz a „Trill League“ pro BET+, „Untitled“ pro Paramount+ s Chadem Stahelskim spojeným s režií a film s Nicki Minaj v hlavní roli „Lady Danger“ pro Freevee . Nedávno vyšel film „Hip Hop Homicides“ od G-Unit Film & Television na WeTV. Jackson také expanduje do oblasti podcastů prostřednictvím své nové značky G-Unit Audio a debutuje s pořadem Surviving El Chapo: The Twins Who Brought Down a Drug Lord ve spolupráci s iHeart Media a Lionsgate Sound. Společnost také rozšiřuje svou nabídku celovečerních filmů, počínaje smlouvou na tři horory ve spolupráci s hororovým fenoménem Eli Rothem a společností 3BlackDot a připravovanými Expendables 4 se společnostmi Millennium a Lionsgate.

Tento výjimečný podnikatel působí jako generální ředitel vydavatelství G-Unit Records, které založil v roce 2003 a od té doby podepsal smlouvu s řadou multiplatinových umělců.

Jackson nadále rozšiřuje svou značku, která zahrnuje široké spektrum podniků, včetně společnosti Sire Spirits, kterou Jackson založil v roce 2016 a která je luxusní vinařskou a lihovarnickou společností vlastnící šampaňské Le Chemin du Roi a koňak Branson. V dubnu 2020 vydal Jackson svou druhou svépomocnou knihu podle New York Times Bestseller Hustle Harder Hustle Smarter. V lednu 2020 navíc Jackson obdržel hvězdu na hollywoodském chodníku slávy a také cenu NAACP za nejlepší režii v dramatickém seriálu.

 

O společnosti Sire Spirits
Společnost Sire Spirits, která zahájila svou činnost v roce 2017, vyrábí prémiová vína a lihoviny pod značkami Le Chemin du Roi Champagne („Cesta králů“) a Branson Cognac, které se rychle staly oceňovanými značkami. Le Chemin du Roi Champagne a Branson Cognac jsou distribuovány po celé zemi a uváděny v nejlepších hotelech, letoviscích, kasinech, restauracích, nočních klubech, barech a nyní i na profesionálních sportovních hřištích po celých Spojených státech.