14.4.2024 10:30

BigBoard® Superfinále florbalu 2024

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 14.4.2024 10:30
Vstup od Vstup umožněn 30 minut před začátkem 1. utkání dne
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Český florbal s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Pozvánka BigBoard® Superfinále florbalu 2024 Klubové patro (402.23 Kb)
Pozvánka BigBoard® Superfinále florbalu 2024 Skyboxy (409.27 Kb)
Pozvánka BigBoard® Superfinále florbalu 2024 Klubová sedadla sportovní kategorie (311.75 Kb)
Pozvánka BigBoard® Superfinále florbalu 2024 Premier Club (402.23 Kb)
Pozvánka BigBoard® Superfinále florbalu 2024 Sportboxy (318.85 Kb)
VIP menu BigBoard® Superfinále florbalu 2024 Klubové patro (1.76 Mb)
VIP menu BigBoard® Superfinále florbalu 2024 Premier Club (1.77 Mb)
Skybox Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 600 Kč
Catering (děti do 145 cm): 400 Kč
Klubové patro Vstupenky: 300 Kč
Catering: 1 600 Kč
Catering (děti do 145 cm): 400 Kč
Premier Club Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 600 Kč
Catering (děti do 145 cm): 400 Kč
Další informace

Pro VIP klienty možnost parkování:
PARKING VIP O2 ARENA – cena 500 Kč/akce
PARKING VIP STAGES HOTEL – cena 400 Kč/akce

Do vyčerpání vyhrazené kapacit.
Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Český florbal s.r.o.

 1. Držitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k opakovanému vstupu do O2 areny v konkrétní den akce. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
 2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
 3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
 4. Je zakázáno pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce, včetně přestávek. Výjimku tvoří používání malých kompaktních kapesních fotoaparátů pro veřejnost a profesionálních fotoaparátů, které budou používat fotografové akreditovaní pořadatelem.
 5. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům, jejich průvodcům.
 6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na ticketportal.cz .
 7. Upozorňujeme, že 2 řady ve spodních sektorech nejsou vhodné pro děti do 160cm, a to z důvodu snížené viditelnosti.

O2 arena znovu ožije monstrózním sportovním eventem. BigBoard Superfinále 2024 nabídne nejlepší florbal a jedinečnou komplexní show. Těšit se můžete na unikátní událost, kde žádná vteřina nemá svůj program. Vstupenky jsou v prodeji od 15. 11. 2023 v síti Ticketportal a Ticketmaster.

V polovině dubna ožije největší multifunkční aréna v Česku florbalovou bitvou roku. V jediném zápase o titul v Livesport Superlize, ČEZ Extralize a středoškolském poháru dívek a chlapců Subterra Cup se potkají nejlepší týmy aktuální sezony.

 

Program

 • 10:30 Finále Subterra Cupu – dívky
 • 11:45 Finále Subterra Cupu – chlapci
 • 14:00 BigBoard Superfinále ČEZ Extraligy
 • 17:30 BigBoard Superfinále Livesport Superligy

 

Těšit se můžete nejen na osobnosti na hrací ploše, ale s některými aktuálními reprezentanty a reprezentantkami se dokonce přímo setkáte při autogramiádách, které pro vás chystáme společně s partnery soutěží a BigBoard Superfinále.

Staňte se součástí unikátní sportovní akce a pomozte nám znovu posunout hranice rekordů. V uplynulém ročníku se poprvé povedlo na finále ženské extraligy zaplnit tribuny O2 areny více než deseti tisíci fanoušků, mužskou bitvu pak sledovalo rekordních 12 538 skvělých diváků a divaček.

V bouřlivé atmosféře, kterou ještě umocnil nabušený doprovodný program, se z návratu na trůn radovaly florbalistky Vítkovic a po dlouhých letech znovu pozvedli pohár nad hlavu hráči Tatranu Střešovice.

Neváhejte a zajistěte si ta nejlepší místa ještě dnes! Vstupenky na vrchol sezony jsou také parádním dárkem, který potěší nejednu florbalistku a nejednoho florbalistu.

Vstup umožněn 30 minut před začátkem 1. utkání dne. Upozorňujeme, že řady 2 a 3 ve spodních sektorech (1.patro) nejsou vhodné pro děti s výškou do 160 cm, a to z důvodu snížení viditelnosti.

Informace o BigBoard Superfinále naleznete na webových stránkách projektu superfinale.cz.

Jako hlavní zdroj novinek slouží facebookové stránky Českého florbalu a instagramový profil Českého florbalu, které Vám i tentokrát budou přinášet reportáže z nejvyšších soutěží, ze zákulisí superligových týmů či z programu superfinálového dne společně s řadou soutěží a novinek.

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM AKCE JE TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Důležité upozornění

Informace pro hokejové fanoušky

Milí fanoušci,
věříme, že si užíváte tu fantastickou atmosféru na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Prosíme vás, pozorně si přečtěte DŮLEŽITÉ INFORMACE OD POŘADATELE.

V případě dotazů kontaktujte přímo Organizační výbor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024
E-mail: info@2024.iihfworlds.com
2024.iihfworlds.com

 

INFORMACE PRO HOKEJOVÉ FANOUŠKY