15.7.2022 20:00

HARRY STYLES

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 15.7.2022 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán HARRY STYLES Ticketportal (359.47 Kb)
Cena

1 590–2 190 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 190 Kč + 1 Kč

Děti do 15 let se mohou účastnit koncertu pouze v doprovodu dospělé osoby.

 

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

POKYNY POŘADATELE  –  HARRY STYLES

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci  kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz .

 

Harry Styles se etabloval jako jeden z největších a nejvlivnějších hudebních umělců. Jeho debutové sólové album s vlastním názvem se stalo jedním z deseti nejprodávanějších alb roku na světě a zaznamenalo největší prodeje za první týden u mužského umělce v historii.

Jeho druhé album Fine Line se po vydání dostalo na vrchol žebříčku Billboard 200, čímž se stalo Harryho už druhým albem na prvním místě v USA, a zapsalo se do historie hitparád, když zaznamenalo největší prodejní týden pro sólového britského interpreta od roku 1991, kdy společnost Nielsen Music začala elektronicky obchodovat s údaji o prodeji. Od zahájení sólové kariéry získal Harry prestižní ocenění, včetně dvou cen BRIT, Grammy, Ivor Novello Award, American Music Award a mnoha dalších po celém světě, a navíc se jako první muž objevil sólově na obálce časopisu Vogue.

Zrušený koncert se bude konat v novém termínu dne 15. 7. 2022 v pražské O2 areně. Vaše původní vstupenky na tuto akci (11. 5. 2020 a 23. 2. 2021) zůstávají nadále v platnosti.

Otevření vchodů – 18:30
Wolf Alice – 20:00
Harry Styles – 21:00

Stejně tak je Harry proslulý jako neuvěřitelný koncertní umělec. Jeho koncerty Love On Tour byly kvůli pandemii odloženy a nakonec začaly v září 2021 v Las Vegas. Na konci loňského roku Harry odehrál více než 40 koncertů po celých Spojených státech a sklidil pochvalné recenze od fanoušků i kritiků. Jeho vystoupení jsou plná jeho celosvětových hitů včetně Sign of the Times, Lights Up, Adore You, Watermelon Sugar a Kiwi.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.