10.10.2022 20:00

KENDRICK LAMAR

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 10.10.2022 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán KENDRICK LAMAR Ticketmaster (188.48 Kb)
Orientační plán KENDRICK LAMAR Ticketportal (278.29 Kb)
Cena

990 – 2 390 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 490 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Kendrick Lamar

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci  kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz .

Hvězda světového rapu Kendrick Lamar zpět v ČR! Hvězdný umělec vyráží na mohutné The Big Steppers Tour, při kterém představí své nejnovější album Mr. Morale & The Big Steppers, které vyšlo právě dnes.

Čtyřiatřicetiletý Kendrick Lamar Duckworth, rodák z kalifornského Comptonu, je pravděpodobně nejvlivnější rapper, hudební producent a skladatel současnosti. Svým významem je možné ho přirovnat snad jen k umělcům, jako je Bob Dylan nebo Miles Davis. Vydává komerčně úspěšná alba s ostrým sociálním komentářem, ohlasy moderního jazzu, funku a soulu a nápaditými videoklipy.

Line up:
Otevření vchodů: 18:30
Tanna Leone: 19:45
Baby Keem: 20:10
Kendrick Lamar: 21:05

Je držitelem 14 cen Grammy a celé řady dalších cen( American Music awards, Billboard music awards, MTV Awards, Pulitzerova cena a další.), prodal přes sedmdesát milionů nosičů svých alb, která byla všechna oceněna platinovou deskou. Dnes vydává své páté netrpělivě očekávané samostatné album Mr. Morale& the Big Steppers.

Po pětileté pauze přichází Kendrick Lamar s novou deskou Mr. Morale & The Big Steppers, která vychází právě 13. 5., tedy dnes! Právě k této desce se váže celé The Big Steppers Tour, na kterém spolu s ním vystoupí v O2 areně jako předskokani Baby Keem, bratranec Kendricka Lamara a sám producent a hudebník. Druhým předskokanem je Tanna Leone, kterého Kendrick Lamar vydává u svého labelu.

Další termíny evropské části:

Fri Oct 07 – Amsterdam, NL – Ziggo Dome

Mon Oct 10 – Prague, CZ – O2 Arena

Tue Oct 11 – Berlin, DE – Mercedes-Benz Arena

Thu Oct 13 – Hamburg, DE – Barclays Arena

Sat Oct 15 – Copenhagen, DK – Royal Arena

Mon Oct 17 – Stockholm, SE – Avicii Arena

Wed Oct 19 – Oslo, NO – Telenor Arena

Fri Oct 21 – Paris, FR – Accor Arena

Mon Oct 24 – Stuttgart, DE – Scheleyerhalle

Tue Oct 25 – Zurich, CH – Hallenstadion

Wed Oct 26 – Laussane, CH – Vaudoise Aréna

Fri Oct 28 – Antwerp, BE – Sportpaleis

Sun Oct 30 – Cologne, DE – Lanxess Arena

Mon Oct 31 – Frankfurt, DE – Festhalle

Wed Nov 02– Glasgow, UK – OVO Hydro

Thu Nov 03 – Leeds, UK – First Direct Arena

Fri Nov 04 – Newcastle, UK – Utilita Arena

Sat Nov 05 – Birmingham, UK – Utilita Arena

Mon Nov 07 – London, UK – The O2

Tue-Nov 08 – London, UK – The O2

Sun Nov 13 – Dublin, IE – 3Arena

Wed Nov 16 – Manchester, UK – AO Arena

 

O AMAZON MUSIC: Amazon Music mění představy o poslechu hudby tím, že zákazníkům umožňuje odemknout miliony skladeb a tisíce kurátorských playlistů a stanic pomocí jejich hlasu. Amazon Music poskytuje neomezený přístup k novinkám a klasickým hitům na mobilních zařízeních se systémy iOS a Android, PC, Mac, Echo a zařízeních s Alexou, včetně Fire TV a dalších. Členové služby Amazon Music mají díky službě Prime přístup k poslechu 2 milionů skladeb bez reklam, a to bez dalších nákladů na členství. Posluchači mohou také využívat prémiovou předplacenou službu Amazon Music Unlimited, která poskytuje přístup k více než 90 milionům skladeb a nejnovějším novinkám. Zákazníci služby Amazon Music Unlimited mají nyní také přístup k poslechu v nejvyšší dostupné kvalitě – více než 90 milionů skladeb je k dispozici ve vysokém rozlišení (HD), více než 7 milionů skladeb v rozlišení Ultra HD a rostoucí katalog prostorového zvuku. Zákazníci mají také bezplatný přístup k výběru nejlepších playlistů a stanic na Amazon Music s podporou reklam. Všechny úrovně služby Amazon Music nyní nabízejí široký výběr podcastů bez dalších poplatků a živé vysílání ve spolupráci se službou Twitch. Zapojení do hudby a kultury nebylo nikdy přirozenější, jednodušší a zábavnější. Další informace najdete na webu amazonmusic.com nebo si stáhněte aplikaci Amazon Music.

Rotation je stěžejní hiphopová/R&B značka Amazon Music, která zahrnuje playlisty a stanice Rap Rotation a R&B Rotation, které upozorňují na nejlepší hiphopové a R&B skladby od vycházejících nováčků i zavedených hvězd. Rotation je kurátorem hiphopových a R&B odborníků Amazon Music a je domovem nejdůležitější nové hudby, živých přenosů a událostí pro hiphopové a R&B fanoušky po celém světě.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Důležité upozornění

DOPORUČENÍ – MĚJTE U SEBE TAKÉ HOTOVOST.

Milí fanoušci hokeje,
kvůli včerejšímu výpadku platebních terminálů ČSOB jsme v O2 areně zaznamenali potíže s platbami kartou.
Platební terminály by měly být již v provozu, ale doporučujeme mít u sebe také hotovost.

Děkujeme za pochopení.