23.9.2023 20:00

KONTRAFAKT – NEW ERA

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 23.9.2023 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Mafia Records Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán KONTRAFAKT Ticketmaster (262.85 Kb)
Orientační plán KONTRAFAKT Ticketportal (345.92 Kb)
Cena

1 290 – 49 990 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 490 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Mafia Records

  1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
  2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
  3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
  4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.
  5. Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
  6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Tri špinavé mená mieria do O2 areny, KONTARAFAKT NEW ERA

„Od doby Dáva mi chalani s nami stále kývu hlavami. Keď sme sa v roku 2003 prvýkrát objavili na obrazovkách s hitom Dáva mi, možno aj u Teba doma, ani sme netušili, že o 20 rokov neskôr sa opäť ako prvá československá rapová crew objavíme s koncertom v legendárnej O2 arene v Prahe. 23. 9. 2023 zavítame do českého hlavného mesta s jediným cieľom a to prepísať históriu živých koncertov. Kedysi sme vyrastali v panelákoch, teraz budeme mať na koncerte rovnako vysokú ledku. Presne tak vysokú, ako 8-poschodvá bytovka. A to je len to najmenšie čo vás čaká. Aby to bolo nezabudnuteľné pre každého, kto prekročí na konci septembra brány O2 areny, spojili sme naše sily so svetoznámym a renomovaným dizajnérom, Martinom Hruškom, ktorý je podpísaný pod tými najvýraznejšími shows a to nielen v Česku.“

 

„Spolu sme rástli, spievali, plakali, jednoducho zažili sme nespočetné množstvo zážitkov, cestovali sme spoločne na koncerty vlakmi od východu Slovenska až po západ Čiech. Teraz sa nevieme dočkať momentu, kedy každý jeden fanúšik pricestuje za nami, do Prahy, a zažije výročnú oslavu legendárnej skupiny Kontrafakt. Prvú, jedinú a poslednú svojho druhu. Lebo hip-hop mi dáva to, čo mi život bere a bude mi dávať až kým mi Boh ten život nezobere.“

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

O2 Arena mapa