6.5.2022 20:00
7.5.2022 20:00

KRYŠTOF

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 6.5.2022 20:00
7.5.2022 20:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán KRYŠTOF Ticketportal (284.87 Kb)
Orientační plán KRYŠTOF 6. 5. 2022 Ticketmaster (82.50 Kb)
Orientační plán KRYŠTOF 7. 5. 2022 Ticketmaster (82.76 Kb)
Cena

590–790 Kč
---
vozíčkář + doprovod
490 Kč + 1 Kč

Vstup umožněn od 18:30

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Pokyny pořadatele:

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz

Dva vyprodané vánoční koncerty ostravsko-havířovské kapely kolem Richarda Krajča se vlivem okolností posledních dvou let přesunuly na květen. Tentokrát již bez omezení a restrikcí si fanoušci užijí první velké koncerty v O2 areně.

Mezitím Kryštof nezahálel a vydal nové album, ze kterého nadělí fanouškům jako dárek několik písní zcela poprvé naživo. A jak to u Kryštof bývá zvykem, koncert doprovodí velkolepá halová show plná speciálních efektů, videoprojekcí, světle na velkolepém pódiu. Halywůd však nebude hlavním tématem večera, tímto budou doopravdy květnové Vánoce!

Připravte si červené vánoční čepice, co nejvíce bílé oblečení a rozsviťte s Kryštof celou halu ve vánoční atmosféře! Tedy to platí i pro ty, kteří si nestihli koupit vstupenky. Přesně měsíc před koncerty, tedy 6. 4. 2022 od 10:00, se otevře doprodej vrácených vstupenek od těch, kterým se přeložení na 6. a 7. 5. 2022 nehodilo.

Vstupenky na původní termín 4. 12. 2020 a přesunutý termín 18. 12. 2021 platí na nový termín pátek 6. 5. 2022 a není potřeba je vyměňovat.
Vstupenky na původní termín 5. 12. 2020 a přesunutý termín 19. 12. 2021 platí na nový termín sobotu 7. 5. 2022 a není potřeba je vyměňovat.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.