17.9.2019 20:00

Michael Bublé

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 17.9.2019 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plánek - Michael Bublé 2019 (296.21 Kb)
Cena

1990 - 3590 Kč

---

vozíčkář + doprovod

1790 + 1 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

POKYNY POŘADATELE  –  Michael Bublé

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci  kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

Grammy Award-Winning Singer is coming back to the Czech Republic – Prague’s show is confirmed for September 17th in O2 arena.

Z technických důvodů bude na koncertu Michael Bublé 17.9.2019 v O2 areně Praha zavřeno celé 4.patro. 
Pokud máte vstupenky do 4. patra již zakoupeny, nabízí vám pořadatel nahradní vstupenky. Místo lístků 2., 3. nebo 4. kategorie, které jste měly zakoupeny, dostanete vstupenky do 2. kategorie. Jestli budete chtít výměnu vstupenek provést elektronicky (pořadatel doporučujeme), prosím kontaktujte do 15.9.2019 Janu Kýhos na e-mailu  jana.kyhos@livenation.cz. K výměně vstupenek je nutné zaslat původní vstupenky e-mailem. Pokud online – elektronická výměna vstupenek nebude možná nebo vítaná, můžete si náhradní vstupenky vyzvednout na pokladnách O2 areny v den akce 17.9.2019 od 16.00 hodin. Vstupenky Vám budou vyměněny po předložení původních vstupenek do 4.patra.

 

Držitel ceny Grammy Michael Bublé oznamuje koncertní turné, během kterého podpoří své nové album  „love“, a které zahrnuje i Českou republiku – představí se 17. 9. 2019 v pražské O2 areně!

 

Michael Bublé naplánoval koncertní sérii, která zahrnuje i Českou republiku, kam se vrátí po více než pěti letech od své poslední návštěvy.  Nové album love vychází u společnosti Reprise Records 16. listopadu 2018. 

Letos v srpnu se Bublé vrátil na scénu po delší přestávce a odehrál koncerty v Dublinu, Londýně a Sydney, kde hrál pro více než 150 000 fanoušků. Má za sebou pět vyprodaných světových turné, získal čtyři ceny Grammy a během své mimořádné kariéry prodal více než 60 milionů nahrávek. 

„Je to člověk, který má publikum omotané kolem prstu. Jeho nezaměnitelný hlas uhrane všechny přítomné.“
– SYDNEY MORNING HERALD

„Bublému se podařilo prodchnout svými zlatými hlasivkami celou řadu těch nejklasičtějších písní v historii pop music.“  
-DAILY TELEGRAPH