20.5.2021, 19:00

NIGHTWISH

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 20.5.2021, 19:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán NIGHTWISH - Ticketportal (372.19 Kb)
Orientační plán NIGHTWISH Ticketmaster (289.79 Kb)
Cena

1 090 - 1 490 Kč
---
vozíčkář + doprovod
890 Kč + 1 Kč

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Pokyny pořadatele –   NIGHTWISH

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

POZOR! Pražský koncert finských NIGHTWISH se přesouvá na jaro 2021! 

Zákeřná celosvětová pandemie coronaviru a vládní nařízení po celém světě zcela zásadně mění letošní koncertní kalendář! Nyní z něj musíme vymazat další velký, velmi očekávaný koncert, který se měl uskutečnit 6. 12. 2020 v PRAZE – O2 areně! Ano, koncert v rámci evropského turné k nové desce finských symphonic-metalových velikánů NIGHTWISH se přesouvá na jaro 2021! Nový termín koncertu je potvrzen! 

Již zakoupené vstupenky na koncert zůstávají v platnosti i na nový termín a není nutné je jakkoli vyměňovat!

Tuomas Holopainen vzkazuje: „Během těchto nejpodivnějších a nejnáročnějších časů jsme byli nuceni přeplánovat naše koncerty, a týká se to také našeho evropského turné Human: II: Nature World Tour. Podívejte se na nová data! Jedná se o nešťastný, ale nezbytný krok, aby byla zajištěna bezpečnost všech a abychom se co nejdříve zbavili této bizarnosti, kterou nyní všichni prožíváme. Není tu navždy a naše karavana bude brzy opět v pohybu. Do té doby na sebe dávejte pozor a uvidíme se na jaře 2021!“ 

NIGHTWISH předchází pověst jedné z nejlepších koncertních metalových kapel na světě, a tak rozhodně stojí za to si na jejich velkolepou show počkat! Aspoň si budete moci do té doby více naposlouchat jejich nejnovější, velmi úspěšné album „HUMAN.:||:NATURE“ a naživo ho pak třeba odzpívat s nimi! NIGHTWISH, v jedinečném stage designu, s kupou pyro efektů a s dlouho odkládanou touhou představit svým fanouškům své nejnovější hudební pecky, to bude bezpochyby dokonalý, grandiózní hudební zážitek! Speciální hosté turné zůstali zachováni, a tak se můžete nadále těšit na finskou melancholic-progresivní metalovou legendu AMORPHIS, která vám představí svou aktuální, velmi vysoce hodnocenou desku „Queen Of Time“. Večer pak, podle plánu, odstartuje finská industriální metalová banda TURMION KÄTILÖT, představující svoji letošní novinku „Global Warning“.

Co dodat? Určitě si na tuto nevšední hudební událost počkejte a těšte se, bude to bomba!

Vstupenky můžete také nadále objednávat exkluzivně v sítích Ticketmaster a Ticketportal!

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.