10.11.2024 19:00

SUM 41

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 10.11.2024 19:00
Vstup od 17:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán SUM 41 Ticketmaster (91.23 Kb)
Orientační plán SUM 41 Ticketportal (238.50 Kb)
Cena

1 290 – 1 890 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 490 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz.

Na Grammy nominovaná kapela Sum 41 ohlásila své poslední světové turné „Tour Of The Setting Sum“, kterým oslaví nadcházející vydání svého posledního alba Heaven :x: Hell.

Sum 41 nikdy nezapadli. Bylo jim to jedno a ani se o to nesnažili. Místo toho se vytasili s charakteristickým stylem, který přerušovaly pop punkové popěvky a úderná heavy metalová zručnost. Díky tomu vrhli na populární kulturu nepřekonatelný stín, který sahá od jejich nadvlády v TRL na přelomu století až po nadšený set na zahajovacím festivalu When We Were Young.

Během jednoho roku je Iggy Pop přizval ke spolupráci a pro MTV Icon vzdali ohnivou poctu Metallice. Jejich hudba prošla velkými franšízami, od Spider-Mana po American Pie a Bring It On. Rozpoutali trojlístek klasických alb – platinovou desku All Killer No Filler [2001], zlatou desku Does This Look Infected? [2002] a zlatem ověnčené Chuck [2004] – a ve druhé dekádě vytrvali se stejnou dávkou nasranosti a kyselosti na albech jako 13 Voices [2016] a Order In Decline [2019]. Slant posledně jmenovanou desku označil za „pekelně zábavnou jízdu“, zatímco GQ ocenil, jak se „kapela dokázala vrátit až na vrchol“.

Po celosvětovém prodeji 15 milionů alb, zisku dvou cen Juno, ocenění Kerrang! Award a několika Alternative Press Music Awards, nominaci na GRAMMY® a plných sálech po celém světě, odchází s velkou pompou – a za svých vlastních podmínek. Nedbajíce na pravidla, ignorujíce očekávání a opět se řídíce svými instinkty, kapela – Deryck Whibley [zpěv, kytara], Dave Baksh [kytara], Jason McCaslin [baskytara], Tom Thacker [kytara] a Frank Zummo [bicí] – vydává příhodně ohnivé závěrečné prohlášení v podobě dvojalba Heaven :x: Hell [Rise Records]. Heaven je deset skladeb plných chrčivého pop punku s vysokou energií, zatímco Hell obsahuje deset heavy metalových hymen okořeněných sóly, které pálí pražce, drásajícími riffy a háky, které pumpují pěsti. Je to velké, je to odvážné a je to jejich nejodvážnější a nejlepší dosavadní dílo.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.