UFC FIGHT NIGHT PRAHA

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Vstup od 16:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Cena

od 990 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Pokyny pořadatele – UFC FIGHT NIGHT PRAGUE

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty s odnímatelnými objektivy, tablety, selfie tyče, I-pady nebo go-pro kamery. Výše uvedené předměty (kamery a fotoaparáty) budou akceptovány pouze v případě Weight-In den před konáním akce.

Zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Zakázáno je podávání nápojů v lahvích nebo plechovkách, veškeré nápoje budou podávány pouze v kelímcích.

Přísně zakázáno je používání jakýchkoliv zařízení, které vydávají zvuk – trubky, fanouškovské tlakové trubka, píšťaly, řehtačky a pod.

Vlajky a plakáty jsou povoleny pouze v případě, že jsou v souladu s vnitřními pravidly areny a neobsahují žádné urážlivé nápisy. Používání vlajek nebo plakátů s jakoukoliv reklamou je zakázáno.

Je zakázáno vnášet do haly zavazadla, větší než rozměr A3 x A3 (včetně batohů). Všechna zavazadla musí projít bezpečnostní kontrolou. 

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

UFC přijíždí do O2 areny

Organizace UFC® v sobotu 23. února zorganizuje v O2areně v Praze svou premiérovou akci v České republice. V rámci expanze organizace do celého světa a ve snaze představit sport MMA novému publiku půjde o vůbec první akci UFC v Evropě v roce 2019. 

Popularita UFC vČeské republice minulých letech mimořádně vzrostla. Česká republika je domovem jedné z největších ženských hvězd UFC Lucie Pudilové, která nedávno prohrála těsně na body s Irene Aldanovou. Epická bitva mezi těmito dvěma bojovnicemi byla oceněna bonusem za Bitvu večera na UFC 228: WOODLEY vs. TILL.

Senior viceprezident UFC David Shaw uvedl: „Během pokračující expanze UFC po Evropě jsme Českou republiku dlouho sledovali. Jsme nesmírně rádi, že našim nadšeným českým fanouškům konečně přivezeme první akci. Těšíme se, že v této zemi posílíme značku UFC a pomůžeme k dalšímu růstu MMA. Bude to skvělý večer!“

Pro nejnovější informace doporučujeme sledovat profil organizace UFC® na sociální síti Twitter @UFCEurope.

 Složení zápasů a časová změna vyhrazena.

 

O společnosti UFC®

 

UFC® je špičková globální sportovní značka a největší poskytovatel Pay-Per-View na světě. V roce 2018 slaví své 25. výročí existence. UFC se může pochlubit více než 284 miliony fanoušků po celém světě. Od svého založení v roce 1993 zorganizovala více než 440 akcí ve 22 zemích světa. Sportovní, zábavní a módní značka Endeavour (dříve WME | IMG) společně se strategickými partnery Silver Lake Partners a KKR ji získala v roce 2016, UFC má centrálu v Las Vegas a disponuje sítí zaměstnanců po celém světě. UFC organizuje každoročně více než 40 akcí, které pravidelně vyprodávají nejprestižnější arény po celém světě. Televizní vysílání zasahuje do více než 160 zemí a sledovanost je 1,1 miliardy televizních domácností po celém světě ve 40 různých jazycích. Služba UFC FIGHT PASS® jako digitální předplacená služba nabízí exkluzivní živé vysílání, tisíce soubojů dle výběru a originální obsah fanouškům po celém světě.

Pro více informací navštivte UFC.com a sledujte profily UFC na FacebookuTwitteru, Snapchatu a Instagramu: @UFC.