Evropská unie juda rozhodla o posunu turnaje v pražské v  O2 areně o jedenáct dní na 19. až 21. listopadu 2020

30. září 2020

Letošní kontinentální šampionát v judu doznal další změny v termínu konání. Evropská unie juda rozhodla o posunu turnaje v pražské v  Oareně o jedenáct dní na 19. až 21. listopadu 2020. „K tomuto rozhodnutí jsme dospěli po dohodě Českého svazu juda s mezinárodní federací a Evropskou unií juda,“ uvedl předseda Českého svazu juda Jiří Dolejš. „Důvodem je posunutí kalendáře mezinárodní federace.“ Mistrovství Evropy se tak uskuteční od čtvrtka do soboty. Šampionát proběhne poprvé v historii společného turnaje mužů a žen v podzimním období.

Zakoupené vstupenky prozatím stále zůstávají v platnosti.

Mistrovství Evropy v judu 2020 měla hostit O2 arena v Praze od 1. do 3. května, nicméně šíření nebezpečného onemocnění Covid-19 donutilo organizátory k opakovaným přesunům termínu, nyní aktuálně na 19. – 21. listopadu 2020.

Domácí tým by se měl svému publiku představit v nejsilnějším složení a využít maximální možný počet účastnických míst. Lukáš Krpálek bude v Oareně útočit na čtvrtý titul mistra Evropy, Pavel Petřikov oznámil svou derniéru na kontinentálních šampionátech. Mistrovství Evropy v judu proběhne v historii samostatné České republiky poprvé, v minulosti hostila šampionát pražská Sportovní hala v roce 1991.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.