FIBA EuroBasket 2022 je tady

3. listopadu 2021

Největší sportovní událost roku 2022 je tady! Mistrovství Evropy basketbalistů se poprvé v samostatné české historii odehraje v Praze. Mezi top evropskými celky nesmí chybět ani český národní tým, který v posledních letech sbírá úspěchy. Generace kolem Tomáše Satoranského chce na svůj vrchol dosáhnout před domácím publikem. A to přitom už na svém kontě má 7. místo na ME, 6. místo na MS a dokonce i postup na olympijské hry.

Buďte u toho, když se bude psát další kapitola české basketbalové historie. Nenechte si ujít možnost vidět na vlastní oči hráče pyšnící se tituly pro nejužitečnější hráče NBA či Euroligy. EuroBasket tradičně patří mezi divácky nejúspěšnější sportovní akce. A navíc… Taková basketbalová show nemá v Česku obdoby!

Vstupenky nakupujete formou balíčků.

Ceny vstupenek pro každý zápas:

  • 1.kategorie 1490 Kč
  • 2.kategorie 1090 Kč
  • 3.kategorie 790 Kč
  • 4.kategorie 490 Kč

FOLLOW MY TEAM (všech 5 zápasů Vašeho týmu) – balíček od 2450 Kč (5x 490)
DAY PASS (všechny 3 zápasy daného dne) – balíček od 1470 Kč 
(3x 490)
AFTERNOON SESSION (první 2 zápasy daného dne) – balíček od 980 Kč 
(2x 490)
NIGHT SESSION (poslední 2 zápasy daného dne) – balíček od 980 Kč 
(2x 490)

Postup nákupu

Pro první zápas vyberete potřebný počet míst z hlediště zápasu. Vaše volba může probíhat napříč cenovými kategoriemi.

Jakmile potvrdíte konec výběru míst v 1.zápase kliknutím na oranžové tlačítko Košíku, systém Vás automaticky přesune do dalšího zápasu balíčku, v němž musíte vybrat stejný počet míst jako v zápase předchozím. Místa mohou být jiná než v předchozím zápase, včetně různých cenových kategorií.

Po výběru posledního místa v posledním zápase balíčku Vám systém umožní balíček zaplatit. Výsledná cena je tvořena součtem cen všech vybraných vstupenek, nemusí odpovídat násobku ceny balíčku některé cenové kategorie.

V hledišti zápasu jsou označeny kotle všech 6 týmů.

Pokyny pořadatele

Nákupem vstupenek souhlasíte s podmínkami FIBA.