FMX Gladiator Games se přesouvají na 28. 5. 2022

20. listopadu 2021

Vážení fanoušci FMX Gladiator Games,
nařízení vlády omezující účast na hromadných akcích pouze pro očkované a ty, kteří prodělali COVID, přišla těsně před FMX Gladiator Games 2021. Během několik posledních hodin dostáváme stovky zpráv, e-mailů a telefonátů s dotazy, co se bude dít… 

Jistě chápete, že není v našich silách uspořádat akci tak, aby se mohli účastnit i ti, kteří aktuální podmínky nesplňují, očkovat se už ani nestihnou a byla jim sebrána možnost přijít na akci s platným PCR nebo antigenním testem. Tato vládní nařízení platí do konce února 2022, přičemž nikdo neví, co se stane v příštích několika dnech, ve smyslu dalšího zpřísňování opatření.

Proto jsme se rozhodli, že akci přesuneme na termín, který považujeme za nízkorizikový s ohledem na vládní opatření, a to: 28. 5. 2022. Bylo to pro nás strašně těžké rozhodování, neboť akce je kompletně připravená a jezdci se těšili na to, že vám předvedou to nejlepší z FMX. Nepřijde nám ale fér, abychom velkou část z vás nemohli pustit do arény. Věřte nám, že jsme se na situaci koukali ze všech možných úhlů a při rozhodování zvážili všechna pro i proti. FMX děláme pro všechny. Bohužel není v našich silách ovlivnit COVID, ani vládní rozhodnutí.

Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín 28. 5. 2022, vstupné se nevrací a my slibujeme, že v květnu uděláme nejlepší show, jaká tu kdy byla.

za FMX Gladiator Games tým
Marek Rejman

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.