GHOST vyrážejí na své dosud největší britské a evropské turné. Nevynechají ani Prahu

23. listopadu 2021

Dnes, kdy mraky zakrývají slunce a špatné předpovědi se množí, GHOST opět vyrážejí na své dosud největší britské a evropské turné. V dubnu a květnu 2022 budou držitelé ceny Grammy opět brázdit s černými oři arény a představí svou temnou extravaganci. Již v roce 2018 zahájili dvouleté turné „A Pale Tour Named Death“ v historické Royal Albert Hall v Londýně; při tomto dlouho očekávaném návratu, označeném jako „IMPERATOUR – EUROPE 2022“, GHOST opět zahájí tour ve Velké Británii a poté se vydají do nejpůsobivějších evropských hal.

GHOST – ‘IMPERATOUR – EUROPE 2022’

24. 4. 2022 - Praha, O2 arena

23 RITUÁLNÍCH VYSTOUPENÍ VE 14 EVROPSKÝCH ZEMÍCH – DOSUD NEJVĚTŠÍ TOUR JAKO HLAVNÍ VYSTUPUJÍCÍ!

O support se na všech koncertech postarají Uncle Acid & The Dead Beats a Twin Temple.

GHOST mezitím nedávno představili svou první novou skladbu po dvou letech, ‚Hunter’s Moon‘, která zazněla v aktuálním filmu Halloween Kills. Vychutnejte si fantasmagorický videoklip v režii Amandy Demme.

‚Hunter’s Moon‘ vychází 21. ledna 2022 jako sběratelský sedmipalcový singl u Loma Vista Recordings. ‚Hunter’s Moon‘ si můžete pustit, zakoupit a/nebo předobjednat na vinylu. Prodejní verze sedmipalce bude obsahovat speciální B-stranu ‚Halloween Kills (Main Title)‘, kterou nazpívali, produkovali a vytvořili John Carpenter, Cody Carpenter a Daniel Davies.

Na přelomu ledna a února 2022 bylo oznámeno turné po 26 amerických městech, na kterém GHOST vystoupí společně s Volbeat a každý večer budou koncert uzavírat. Další informace najdete na www.ghost-official.com.